Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 11 hónaposnál milyen a covid...

11 hónaposnál milyen a covid lefolyása?

Figyelt kérdés

Este 39 fokos láza volt. Kedve jó, étvágya nagyjából van (nem eszi meg azért a teljes adagot).

Ma tesztelte gyermekorvos, egyből erős pozitív lett.


Mire számíthatunk? A gyerekorvost kérdeztem, de azt mondta változó a lefolyás..



2022. febr. 10. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Valakinek semmi baja, valaki kórhazba kerül.

De ezt az orvos is elmondta.

Az én lányom is erős pozitív lett, de neki pl semmi tünete nem volt az ég világon.

2022. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
12 hónapos fiamnak 2 napig láza volt. Az orra folyott és köhögött kb egy hétig. Volt étvágya és jó volt a közérzete.
2022. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Biztosan lesz orrfolyása és felső légúti panaszai ha már egyből lázzal indult az egész. Ez az általános. De ha szerencsések vagytok, lehet semmi sem lesz ezután. Fulladás és a többi viszont egyáltalán nem általános, attól ne félj.

11 hónapos a fiam, mi most gyógyultunk meg, ő tünet nélkül átvészelte. Másik gyerekem orrfolyós-köhögős volt.

2022. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Annyit mondott a gyermekorvos, hogy a torka és a füle is vírusos. Még a teszt előtt.

Rengeteget alszik egyébként. Kicsi vizes orrfolyása van, köhögés nincs.

2022. febr. 10. 14:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most estünk át rajta, a 10 hónapos lányom egy éjjel és másnap lázas volt (38,5 körüli), és levert, de ennyi volt szerencsére. Remélem ti is megússzátok ennyivel, jobbulást!
2022. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönjük!

Most ment fel neki 38-ra, eddig nem volt lázas. Rosszalkodik, játszik szerencsére.

2022. febr. 10. 16:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nyolc hónapos, vasárnap egyik pillanatról a másikra belázasodott, kórházban erős pozitív teszt, kúp, aznap éjjel még lázas volt, csillapítani kellett, másnap már csak hőemelkedés, következő napon már az se.

Néha kicsit köhög, az orra nem folyik, hanem csak száraz cucc van az orrában amit tengervizes spray remekül old. Jókedvű, igaz kicsit kevesebbet eszik mint szokott, de jelenleg ennyi. Kíváncsi leszek lesz-e még valami, de a doki azzal nyugtatott hogy tapasztalatok szerint 2-3 nap alatt túl vannak a nehezén.

2022. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem a doki azt mondta, hogy több nap, amikor kérdeztem... Reméljük nem lesz semmi. Ma eddig egyszer adtam neki lázcsillapítót, most is épp rosszalkodik :) Továbbra sem köhög.

Orra vizesen folyik, meg a nyála rengeteg, ha jól tudom a láztól megindulnak a fogacskák is. Még mindig nincs foga, és először a szemfoga jön...

2022. febr. 10. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:
11 honaposan kapta el a fiam. 3 napig volt lázas 38-38,5 körül, de a 3. éjjel már nagyon nehezen viselte. Utána 3 napig árnyéka volt önmagának, kevesebbet evett, fáradt volt, mindig kézben akart lenni. Emellett volt orrfolyás kis köhögéssel es 2 napig hasmenés is.
2022. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére mi lazábban megúsztuk, holnap már karanténban sem lesz :)
2022. febr. 15. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!