Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Így vihetem fül-orr-gégészetre?

Így vihetem fül-orr-gégészetre?

Figyelt kérdés
Vinnem kell a 3 éves lányomat, sokszor szuszog, horkol és mintha nem venne rendesen levegőt az orrán néha. Holnapra van időpont, de pár napja folyik az orra és kicsit köhög. Így is meg fogják vizsgálni, vagy kérjek új időpontot?

2022. márc. 7. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem fogják megvizsgálni.

Valahol friss covid tesztet is kérnek.

2022. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem reggel telefonálj oda,de nem hiszem hogy megvizsgálják. Inkább kérj új időpontot.
2022. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. márc. 7. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha én arra vártam volna, hogy ne legyen taknyos a gyerek, sose mentünk volna a gégészetre. Épp az volt a baj, hogy állandóan taknyos, be van dugulva az orra, kortyog, szürcsöl, nem kap levegőt. A mandulaműtétje előtt kb.3an akartak minket hazaküldeni, mert köhög a gyerek. Mondtam, hogy azért vagyunk itt, mert 3 éve köhög a gyerek és ezt szeretnénk megszüntetni.

Szóval igen, én elvittem, megvizsgálták és előjegyezték műtétre.

2022. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!