Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 22 hetes terhes vagyok, és a...

22 hetes terhes vagyok, és a kislányom úgy néz ki bárányhimlős. Én átestem rajta gyerekkoromban. Így tutira 100% az esélye, hogy nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Úgy tudom elméletileg nem, mégis elég nyugtalan vagyok emiatt.
2022. márc. 20. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj nem lesz semmi.
2022. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Védve van a kicsi, ha már voltál bárányhimlős.
2022. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálad azonban megjelenhet övsömör formájában.
2022. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Attól függ hány éves vagy, hány évesen estél át rajta, emlekszik e a szervezeted. Lehet tesztet is csináltatni vérből, ott meg tudják mondani. Másrészt övsömör is minden további nélkül kialakulhat sajnos. Ami viszont jó hír, hogy jó időben vagy, 2. trimeszter, ha ki is alakul valami az elején és a végén veszélyesebb. Én biztos konzultálnék nőgyógyásszal, háziorvossal. Ha megoldható el is kéne különülni a másik gyerkoctol hátha meguszod.
2022. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
El lehet kapni másodszor is.
2022. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha már elterjedtek a pöttyök, simán elkaptam, mert a pöttyök megjelenése előtt 2-3 nappal is fertőz már. Még csak másfél éves a nagyobb, nagyon anyás, együtt is aludtunk a napokban mert elég nyűgös volt. Meg persze egész nap velem van. Persze konzultálok dokival védőnővel. Köszi a válaszokat.
2022. márc. 20. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem ez az az eset, mikor eleve extrém kicsi az esélye, hogy baj legyen, de ez is mundegy, mert tenni úgyse tudsz semmit. Nincs már értelme elkülönülni.
2022. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!