Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan kell helyesen végbélben...

Hogyan kell helyesen végbélben hőmérsékletet mérni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az eredményből 0,5 fok levonandó.

De meddig kell a lázmérőt betolni?

Csak a legvégén a szürke részt? Azért kérdezem, mert amikor 1-2 miliméterrel, és nem többel bentebb toltam neki, azonnal többet is mutatott egy-kèt tizeddel.



2022. márc. 30. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

#7 Nekem mérték már ott gyerekként nagyon régen. Pár éve pedig egy gyulladás kizárása miatt egy kórházi kivizsgáláson.

Hogy milyen volt?

Semmi extra. Picit kellemetlen, és az első pillanatban hideg. Egyántalán nem fájdalmas. Pár miliméter az egész. Ráadásul csak pár másodperc. Ennél sokkal-sokkal rosszabb vizsgálatok is vannak.

Nem kell túlgondolni, ez egy régi bevett orvosi eljárás.

2022. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
11! Persze. Csak vannak főállású retteg(tet)ők..
2022. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak 2-3 centire told be és tartsd bent. Ha digitálisat használsz amikor csipog kiveheted. Hagyományos üveg hőmérőt (pl. Geratherm) 2-3 percig hagyjuk bent. Igen helyesen írtad le kell vonni fél fokot.
2022. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!