Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha alvás közben köhög csak,...

Ha alvás közben köhög csak, az még indok arra, hogy itthon tartsam?

Figyelt kérdés
A hétvégén folyt a lányom orra és kicsit harácsolt, de nem volt durva. Azért ma a biztonság kedvéért itthon tartottam, nehogy ő legyen az, aki körbefertőzi fél bölcsit. Ma már az orra se folyik és köhögni is csak akkor kezdett el, amikor lefeküdt aludni. Ez még olyan, amivel itthon tartanátok? Tudom nagyon jól, hogy ez az állapot még egy-két hétig simán eltarthat, de közben meg más baja nincs. Én nem érzem indokoltnak itthon tartani emiatt, ugyanakkor nyilván a többi gyereknek sem szeretnék ártani.
2022. jún. 20. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Nálunk vissza se engedik. Az alvás közbeni köhögésért mindig szóltak.
2022. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Hivatalosan a tünetek megszűnése után 3 nappal mehet közösségbe.A köhögés valóban sokáig elhúzódó tünet. Én szerda-csütörtök magasságában vinném, ha addig nem folyik egyáltalán az orra.
2022. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nézz bele a torkába, hogy hogy néz ki. Nálunk is csak ennyivel kezdődőtt, mikor azt hittem elmúlik utána jött a láz és a fehér pöttyös mandula. Sose lehet tudni, maradjon még otthon kicsit.
2022. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

az alvás közbeni köhögéssel az a baj, hogy egyrészt magát is felébresztheti vele, másrészt a társai is felébredhetnek rá.

de elviekben orvosi igazolással tudod őt újra vinni, akkor a gyerekorvos rá is nézhet, hogy mi a helyzet:)

2022. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

A nevelő már az első nap jelezni fogja neked, hogy még köhög, nem gyógyult meg a gyerkőc, vidd vissza az orvoshoz...

Szóval én nem vinném. Tök felesleges.

2022. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

A lepontozóbrigádot meg nem értem, mindenki hasznosan válaszolt :(

2022. jún. 20. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
a lepontozóbrigád valószínűleg ezzel szórakozik unalmában....
2022. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!