Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3.5 éves kislányomat 10 napja...

3.5 éves kislányomat 10 napja műtötték köldök- és lágyéksérv miatt.Voltunk kontrollon ahol minden ok.De a doki 3 hét kimélő mozgást javasolt.Érdekelne mások tapasztalata hogyan oldották ezt meg vagy ha többet mozgott a gyerek okozott e problémát?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Igen, nyilván mások jobban tudják mint a doki.
2022. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.

Köszönjük az építő jellegű hozzászólást..

Nem az orvost akarja felülírni, de nyilván egy 3,5 éves gyereknek hiàba mondod, hogy ne mozogjon.



Tapsztalatom nincs, de amugy is dőg meleg van én nem szégyellnék mesèt nézetni vele, ha màr elunta a gyurma-festés- rajzolás-színezés kreatívkodàs -kockázás- segít nekem a főzésben kombinációt, és a könyvolvasás sem köti le…

2022. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 2 éves lesz

Meg húzódott a bokája,egész nap mesét néz,rajzolunk,festunk

Ilyenkor nem zavar ha mesét néz egész nap,egy 2 evest másképp nem tudok egy helyben tartani.

2022. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1.Egyáltalán nem áll szánékomban felülírni amit az orvos mondott,sőt...!

A többieknek köszönöm a választ :)

Nézünk mesét és minden egyebet is próbálok kitalálni,az első pár nap nem is volt gond de már jól érzi magát semmi nem fáj neki és tele van energiával + van egy szintén örökmozgó 2 éves kistesó is így nehéz.Ezért szerettem volna tapasztalatokat.

2022. jún. 28. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg telefont odaadni neki hogy azon nézze a mesét ?

Tudom nem ez a legjobb ötlet,de pl kislányom ha odaadnam neki a telefonom,képes lenne egyhelyben ülni egész nap.

Természetesen nem szoktam odaadni neki,de most hogy Pihentetnie kell a bokàját ha végképp nem tudom ülve tartani én oda fogom adni.

Pár nap nem hiszem h gondot okoz a telefon miatt.

3 as voltam

2022. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as!Egész napra sajna az sem köti le csak egy időre.Meg mint írtam ketten vannak,így egymást is felpörgetik :)De igyekszem visszafogni amennyire lehet.
2022. jún. 28. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!