Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lágyéksérvet lehet rossz...

Lágyéksérvet lehet rossz helyre visszahelyezni?

Figyelt kérdés
2 hónapos kisfiamnak kétoldali lágyéksérve van, már látta gyereksebész, a műtét másfél hónap múlva lesz, de addig azt mondta az orvos hogy helyezzem vissza neki mindig a sérvét nehofy kizáródjon, meg is mutatta, ment is eddig. Csak pár perce a pelenkázásnál vettem észre hogy most másképpen dudorodik a sérve, olyan mintha a bal oldalon lejjebb húzódott volna és mintha a kis zacsi teteje megduzzadt volna, meg mintha ha szine is sötétebb, lilásabb lenne.Mit gondoltok rosszul helyeztem vissza a sérvet?Vagy más lehet a gond?A gyerkőc nem sír, jó kedvű tehát biztosan nem fáj neki.Természetesen holnap gyerekorvos és védőnő is látni fogja de azért izgulok 😣

2016. aug. 9. 22:38
 1/2 Cicamesi válasza:
Szia! Gondolom már azóta voltatok orvosnál , mit mondott? Nekem lágyéksérvem van most kismamaként, de csak egy dudor .. Anyukámnak ugyanitt volt, neki kèkes lilás volt, de szülès utàn visszahúzódott. Azt olvastam, hogy az kizáródás, ha ilyen színe van.
2016. aug. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze voltunk dokinál októberben műtik mert a lágyéksérvet meg kell, az nem húzódik vissza.Nincs neki kizáródva de figyelni kell nehogy megtörténjen.Én szoktam visszanyomni neki pelenkázás előtt.
2016. aug. 11. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!