Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Koszmos fejű csecsemőnek...

Koszmos fejű csecsemőnek minden nap kell olajozni a fejét,vagy ritkábban kell?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran?

2022. júl. 11. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nem olajozgattam, bebé koszmo elleni sampon 3 mosásra úgy eltuntette hogy azóta sincs halisten. Első két alkalommal, még tele volt a feje, bosszankodtam is hogy a 4000 ft sampon semmit nem ér, ráadásul sikerült kiboritanom igy a fele kárba is veszett, de masnap meg puff úgy eltűnt mintha sosem lett volna
2022. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 babyboom567 ***** válasza:
65%
Még egy szavazat a BEBE samponra.
2022. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindig, csak ha koszmos akkor olajozom, bármilyen olaj leszedi. Bekened, rajtahagyod pár percet, fogkefével leszeded. Legutóbb sima étolajjal csináltam, nem fogok 4 ezres sampont venni, mikor egy fél kanál olaj is leszedi.
2022. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát én inkább megveszem a 4000es sampont mint olajban, usztassam a gyerek fejét aztan mosogassam lefele, csúszik, minden tiszta olaj lesz és társai, ráadásul a sampon örökre eltunteni nem kell "csak akkor ha koszmos" mivel többé nem lesz az.
2022. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
4-es Eddig 3 alkalommal kellett olajozni, 5 éves múlt. És a legutóbbi alkalom nem volt régen, ovis is lehet koszmós. Sok olajat nem érdemes rátenni, mert akkor nehéz lesz kimosni a hajából.
2022. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Felesleges az olaj, vannak erre való tök jó samponok, pár mosás és teljesen leszedi.
2022. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
3-ast én nem pontoznám le. Nálunk a BEBE semmit nem ért. Olajjal meg vattakoronggal átdörzsöltem a fejét fürdés közben. Aztán törölközés után a dm-es baba hajkefével(ami eredeti szőrből van) átdörzsöltem. Így tűnt el neki 4-5 map után 2x is. Ha valakit zavar az étolaj akkor használjon olíva olajat vagy kókuszzsírt, ezek mind jók a bőrnek is és természetes és mégsem egy vacak 4000 ft-os sampon. Amúgy lényeg szerintem, hogy ÓVATOSAN tényleg át legyen dörzsölve a buksija, hogy az elhalt hámréteget leszedje, ezért jó az olajos állag,mert az kezdetlegesen felpuhítja. Nem fikázni akarom a BEBE sampont, van akinek beválik és van akinek nem, viszont ha elsőre nem akarsz sokat költeni nyugodtan próbáld ki, ahogy írtam, szerintem biztosam használni fog!
2022. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Bocsánat, annyit lehagytam, hogy a bedörzsölés után én a kezdetektől dm-es babylove sensitive samponnal mostam át ami levitte egyből az olajat és a törölközésnél amíg nedves volt úgy jött a hajkefe.
2022. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Én Novákhunor koszmós írásától megrettenve nem szívesen nyúltam a korábban vásárolt Babè szalicilsavas samponja után… Szerencsére eddig egyszer találkoztunk a problémával, akkor a konyhában használt bio olívaolajat masszíroztam a fejbőrébe, majd drogériás mindenmentes babafürdetővel lemostam, megtörültem és a Chicco koszmofésűjével kifésültem, ami lejött. Másnap ugyanez, de akkor már alig volt.
2022. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!