Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hol van Nagykanizsán korai...

Hol van Nagykanizsán korai fejlesztő magán úton autisztikus tünetek miatt?

Figyelt kérdés
21 hós a gyerek. Folyton furcsának látom mióta megszületett, de nagyon. Ha valami elmúlik jön egy másik. Sosem látom tisztának. Max ébredés után rövid ideig. Folyton egyhelyben ugrál, nem tudom még sétálni se vinni. Kezét nem engedi fogni, ha elengedem egyhelyben ugrál, ha fogom sikít. Így felemelem és haza jövünk. Beszéde szinte semmi. De sokszor morogva olyan hörgő hangon skandál. Ritkán figyel csak ha szólongatom. Nagyon elkeseredett vagyok, de doki szerint 2 éves korig várni kell. De mire?
2022. júl. 12. 13:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem mutogat, nem kér, nem használ evőeszközt, tányérból kiborít mindent, belekeni szemébe, hajába, fülébe, sikít tovább, minden pelus cserénél ordít, alig tudom felsorolni. Kezét megfeszíti magaelőtt, fogát csikorgatja, játékait nem rendeltetésszerűen használja, pl.: babataxira feláll az ülésre .
2022. júl. 12. 13:10
 2/9 A kérdező kommentje:
Szopik, nem merem még elvenni. Az a mencsvára, folyton kéri. Eszeget azért, de levest, gyümölcsöt nem.
2022. júl. 12. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Rákerestem és több helyet is találtam, de van, ami nem nagykanizsa, nem tudom mennyire van messze, keresőbe írd be: nagykanizsa korai fejlesztés.
2022. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is rákerestem, de olyat szeretnék hallani, hogy pl mi ide járunk és tök jó. A Szivárvány úgy tudom időpontra várakozós tb alapon. Napsugárba jár-e valaki? Van e más lehetőség fejlesztésre? Hol mérik fel, hogy mire van szüksége? Valami járható út magán úton. A környéken maszekban gyerekneurológus sincs. Vagy csak nem találok?
2022. júl. 12. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp magán fejlesztobe szeretnél?
2022. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, de ha várni kell 2 éves korig és én el tudom vinni előtte is? Akkor nem várok. Vagy hogy van ez? Neurológus is csak orvosi beutalóval nézi meg.
2022. júl. 12. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy csoport hasfajos siros tobbemberes babak na ott nagyon hasonlo sztoriju anyukak vannak kivulrol beteve tudjak mikor hova lehet menni mi a modja annak amit kerdezel. Nagyon jofejek es segitokeszek. Erdemes csatlakozni ha nem akarsz kerdest kiirni akkor is sok bejegyzesbol lehet ott tanulni. Sokszor csak azert irnak oda anyukak mert faradtak elkeseredettek es kivetel nelkul megertoek. Jo szivvel ajanlom.
2022. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsanat azt nem irtam hogy fb csoport
2022. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a leírt problémák alapján viheted a pedagógiai szakszolgálathoz, oda tartozik a korai fejlesztés. Bár most rájöttem hogy náluk nyári szünet van, szóval ők szeptemberig nem lesznek.
2022. júl. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!