Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fitymaszűkület műtét után...

Fitymaszűkület műtét után hogyan vagy mivel tudnám a legjobban segíteni a gyermekem a mielöbbi gyógyulásban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4éves és sajnos amitől féltem bekövetkezett.

Annyira szűken rá tapadt a bőr hogy sajnos fel kell vágni azt mondta a dr nő.

Ettől jelenleg eléggé megvagyok rémülve.

Olyannyira hogy aludni is épp hogy tudok 🤦🏻‍♀️

A műtét 2 hét múlva lesz.


Szeretném a legjobbat neki hogy hamar gyógyuljon.

Mivel tudom ezt a gyógyulást segiteni az örökmozgó gyermekem esetében ?



2022. júl. 15. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Majd nagyon figyelj, jegyzetelj, amikor ezt a doktornő elmagyarázza.
2022. júl. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Vidd másik orvoshoz! 4 évesen nem szokták műteni. Krémmel az esetek 99 százalékában megoldható.
2022. júl. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Amíg tud pisilni nem műttetném. Krém és/vagy idő segít. Az én fiam 3.5 éves, neki felemásan feljött: bal oldalon teljesen, jobb oldalon le van tapadva, de senki nem kötött bele, kamaszkorig ráér.
2022. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Az én fiamnak is le volt tapadva, de nem műtötték, hanem egy speciális kanállal szétválasztotta a gyermeksebész. Ez is kellemetlen beavatkozás, de helyi érzéstelenítésben, ambulánsan megtörténik, utána egy napig volt érzékeny neki, kenegetni kellett pár napig és minden megoldódott. Én is azt javaslom, másik orvostól is kérjetek véleményt, mielőtt szikével nekiállnak vagdosni. Amellett kicsit korainak is érzem a probléma kezelését. Nálunk azt mondta a gyerekorvos, hogy mire iskolába megy, rendbe kéne tetetni. Nálatok az még 2 év.
2022. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Keresztfiamnak 5 évesen oldódott meg. Magától.
2022. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!