Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Autisztikus tünetekre, idegren...

Autisztikus tünetekre, idegrendszeri éretlenségre ajánlottak halolajat kisgyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Orvos? Milyet? Eskimo kids? Gal halolaj? Mikortól? Mennyit? Sok rosszat is hallottam az összetevők miatt, de jókat is. Van esetle tapasztalatotok? Az eskimot nem issza meg, ha kajába teszem kiérzi. A Gal nem tudom mikortól adható, arról úgy hallottam tisztább és nincs benne szója vagy mi. Én nem értek ezekhez. Segítenétek? Köszönöm!
2022. aug. 3. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Autisztikus tünetekre, idegrendszeri éretlenségre TSMT, dszit torna, meg minden foglalkozás, amit mondanak, az kell. Magától a gyerekek nem nagyon növik ki, és nem, akármilyen étrendet csinálsz neki, nem fog tőle meggyógyulni. Akármilyen halolajat adhatsz neki, amit elfogad, ha szeretnél, de az idegrendszeri éretlenség, autisztikus tünetek sajnos speciális foglalkozásokkal gyógyíthatóak csak, nem olyan, mint egy lázas állapot, hogy beveszel valamit és lemegy a láz.
2022. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyértelmű! A kérdés a halolaj miatt volt. Ez egy plussz dolog csak.
2022. aug. 12. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, értem, de szerintem tényleg azt adjál, amit megesz. Nővérem az unokaöcsémnek Eskimo kids halolajat ad, ezt elfelejtettem írni.
2022. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo megirnad mik a tunetek ?
2022. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem kommunikált sehogy. Nem beszélt, nem mutogatott, de nem is nagyon figyelt. Most is vannak hiányosságok, de fejlődik. Nem tudom mit szabadna még. Gondolkodtam valami b vitaminon.
2022. nov. 21. 16:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Hany eves a gyerkoc?
2022. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
2.5 éves
2022. nov. 22. 21:43
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy anyuka írta, hogy koraszülött babájának neurológus ajánlotta anno, hogy bökje ki a felnőtt halolaj kapszulát és kanállal adja be neki. Na ott meglepődtem rendesen. 😬 de állította neurológus mondta. Gondoltam akkor nagyobb gyermeknek is lehet jó.
2022. nov. 22. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez azért érdekes, mert amúgy a kapszulát nem kell böködni, mert lehet venni folyadékformában is, ami ráadásul olcsóbb, mint a kapszula :D gyerekeknek meg van külön mindenféle ízesítésű.
2022. nov. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor kezdett mutogatni?
2022. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!