Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Salvus víz és sóoldat összekev...

Salvus víz és sóoldat összekeverve okozhat gondot?

Figyelt kérdés
Párom nem öblítette ki, miután Salvussal inhalált a gyermek. Vettem fiziológiás sóoldatot, azt töltötte rá, és csupa fehér habos lett inhalálás közben a tartályban levő oldat. Ez a kémiai reakció okozhat gondot?

2022. okt. 26. 21:08
 1/4 anonim válasza:
72%
Nem vagyok egészségügyis, szóval a válaszom nem mérvadó, de hallottam már olyanról, hogy szándékosan keverik a kettőt. A biztonság kedvéért rá is kerestem most, és interneten is találtam "inhalációs sóoldat készítése" címszó alatt, hogy salvus vizet és sóoldatot kevernek (persze ez sem számít biztos forrásnak).
2022. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy most kipróbáltam, összekevertem szándékosan, de nem lett fehér habos. Szóval valami gond lehetett a porlasztóval?
2022. okt. 26. 21:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Mégse, most hogy ment az inhalátor megint csupa fehér a teteje, mintha kicsapódna valami ásványi anyag a keverés miatt.
2022. okt. 26. 21:46
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sem okozhat problémát, mindkettő természetes anyag .
2022. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!