Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet tényleg nagy bajt...

Lehet tényleg nagy bajt jelez? 16 hónapos kisfiam 2 hete gyógyult ki a náthából. Most ismét folyik az orra. Semmi más baja nincs szerencsére, két hete sem volt. Eddig nem volt jellemző rá, hogy betegeskedjen. Közösségben nem voltunk csak vásárolni.

Figyelt kérdés

Beteggel nem találkoztunk. Anyósom szerint ez leukémiát jelezhet, ugyanis annak egyik tünete, a visszatérő betegségek.

Hozzáteszem, egy kiegyensúlyozott, jó érvágyú és szépen fejlődő gyerkőc.

Totál beparáztam.



2022. nov. 12. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom. Anyosod nem normalis 🤦 okt-tol aprilisig taknyos lesz a gyerek csak szolok. Valoban van ilyen tunete a leukemianak, de ugy tudom allandoan visszatero ok nelkuli laz. Nem orrfolyas. Izzadast es kek foltok a testen. Ezeket olvastam. Biztos nincs semmi baj,de egy vervetelbol megmondjak,ha nagyon akarod
2022. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod elmebeteg vagy mi?
2022. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, az anyósod nem normális.
2022. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gyerekeim kb mindig betegek voltak, ha elmentünk nagyobb bevásárlóba akkor este már lázas volt. Kösz jól vannak 20 évesek elmúltak.

A kicsi eddig alig volt beteg, most elkapta ezt az ugató köhögős vírust, de szerintem most egy új nyavaja is rátalált 1 hétről beszélek

2022. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem leukémiás attól még hogy sokat beteg. gyerekekre amúgy is jellemező hogy gyakran betegek.
2022. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyém folyton náthás,erre fogékony. Most is benyeltunk valami köhögős vírust. Előtte náthás volt,pedig csak plázába mentünk vásárolni.
2022. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény, orrfolyásból leukémia. 🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. nov. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezeket a kompetens anyósokat. 🤦‍♀️
2022. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérő, hullámokban érkező láz, és ütődés nyomok lehetnek gyanúsak, de a láz lehet sima betegség jele, az ütődés nyomok meg csak simán ütődésnyomok játék miatt.


Taknyosság... ne haragudj de anyósodat és kerülném.

2022. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Ugyanúgy vagyok,el szedi az antibiot 1 hónap múlva megint beteg. Őrület hatara enis ezt kepzelegtem

Be az én gyerekemnek mert olyan sapadt sárgás de enis ilyen vagyok

2022. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!