Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kéz és láb betegség lehet?

Kéz és láb betegség lehet?

Figyelt kérdés
Múlt pénteken kisebbik fiam lázas volt és fájt a torka. Vasárnapra semmi baja nem volt. Szerdán a nagyobbik lett rosszul 39fokos láza volt és hányt.csütörtök délelőttre semmi baja nem volt. Én csütörtök estére lettem lázas és fájt a fejem péntek estétől nincs làzam se hőemelkedésem de a torkom az fáj és ma mintha piros pöttyök lennének a tenyeremen. Sehol máshol nem találtam kiütéseket. A fiúkon se jelent meg esdig semmi.
2022. dec. 3. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Valaki elmagyarázza, mi az a "kéz-láb-száj" betegség?

Még sose hallottam, de itt a GYK-n a héten már legalább harmadjára futok bele.

2022. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki aki elkapta pöttyös lett. A torka pedig senkinek nem fájt.

Láz csak a 2 gyereknek volt, nekem és férjemnek nem.

2022. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és 1!

Google a barátod 😉

2022. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalunk láz volt. Holyagos lett a torka is, sajnos fajt neki az eves, ivás. Pöttyök a fenekén, kezén, lábán voltak. Mi is elkaptuk nekunk pöttyök nem voltak de fentiek kozul minden mas.
2022. dec. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt hőemelkedése a gyereknek, meg kis pattanás szerű pötty a gyerek nyelvén, majd kijött kezén lábán és a száján szép sorban. Nekem csak pöttyök, más nem.
2022. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a kiütések viszkedtek?
2022. dec. 4. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk 4böl 1 embernek viszketett
2022. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel viszkettek, mondjon az internet bármit.
2022. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a kézfejemen vannak csak. Ujjaimnál is és viszketnek is. Ekcémára hajlamos vagyok és most nem.tudom eldonteni hogy azbekcéma jött ki durván vagy ez a kéz láb betegség lehet.
2022. dec. 4. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!