Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Novemberben voltam covidos kb...

Novemberben voltam covidos kb 2 hétig Lehet hozzá valami köze ?

Figyelt kérdés

Novemberben voltam covidos kb 2 hétig ,hasmanessel járt nálam

Kb 1honapja nincs semmi tünetem mar

Ünnep után valószínű kaptam gyomorrontast es hasmenesem lett ,tegnapi nap mar jól voltam de semmi terhelöt nem mertem enni.Ma megjött a menstruációm es hasmenés mar megint es rossz a közérzetem nagyon .ennek lehet valami köze még a covidhoz ?másnál is van ilyen menses alatt ?mit lehet tenni hogy jobban legyek ?



2022. jan. 2. 07:37
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Én kb 3 hete vagyok túl rajta. Nem volt vészes, enyhe tünetekkel megúsztam. Hasmenésem se volt. Most 3 hét után gyanítom,hogy nem csak gyomorrontást kaphattam,mert már 3 napja kifolyik minden belőlem, fáj a hasam. Találtam több cikket is. Sajnos post-covid károsíthatja a beleket is,még akkkor is ha enyhe lefolyású volt a betegséged. Én holnap szerintem felhívom a dokit.

[link]

2022. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
egyébként menszesz alatt nekem is szokott menni a hasam és szédülni is szoktam.de ez egy évben kb 1-2x van
2022. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!