Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » C-peptid spray orrban, próbált...

C-peptid spray orrban, próbáltátok gyermeknék bármilyen idegrendszeri betegségnél?

Figyelt kérdés

Olvastam ma egy csoportban, hogy adhd, autizmus, idegrendszeri éretlenség,szenzoros problémák, szorongásos állapot, beszéd elmaradás, agyvérzés, bénulás stb. kipróbálták a szülök, s szinte azonnali hatása volt.

Próbáltátok? Állítólag aki kitalálta a fiát kezelte vele autizmussal.

Ezt folyton kell fújni, vagy ha eléri azt a szintet abbahagyod? Nem értem annyira.


2022. dec. 7. 01:47
 1/10 hangtorzító válasza:
89%

Be ne dőlj, lehúzás az egész.


Olyan betegségekre jó elvileg, aminek a kezelés egy óriasi orvosi kihívás, és még azonnal jobb is lesz...ez a lehúzó szövegek példamintája.

2022. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
És te el is hiszed ezeket? Józan paraszti ész! Nem hiába tiltották be világszerte a reklámjait!
2022. dec. 7. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Jaj nem... Persze jó hogy nem azt írja, hogy a halottakat is feltámasztja. Ha ennyivel lehetne kezelni az idegrendszeri problémákat akkor már nem lennének autisták, bénák, meg adhd-sok.

Abból a pénzből, amit erre a kapura költenél, inkább fizess havi 2-3 nap babysitterr, aztán lépj le feltoltődni! Tudom miről beszélek....

2022. dec. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

En magamon hasznaltam, mert ajandekba kaptam (sajnos, barcsak anyosom ne vette volna meg, mert sokba kerult...).

Oszinten szolva migrenes vagyok es meg csak azt se vartam volna el tole, hogy ezen segitsen, pedig a reklam szerint a halalt is gyogyitja 🤣🤣

Annyi volt az elvarasom, hogy akkor legalabb mar legyek nyugodtabb es legyen picit tobb energiam.

Nyilvan mondanom se kell, 2 honapig hasznaltam es semmi, de semmi hatasa nem volt.

2022. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Apukàmnak volt egy traumás vérzése. Beszèd központnàl műtötték. Doki azt mondta,h nem fog tudni beszèlni. Hallottam a C peptidről . Èn sem hittem benne, de gondoltam egy próbát meg èr. 3 hèt használat utàn elkezdett beszèlni,ès azóta màr teljesen vissza is tért a beszéde. Nem tudom,h ettől javult e a látása, de mindig szemüvegben nézte a tv azóta az sem kell neki .
2022. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos, én csak azert kérdeztem, mert nekem olyan mondta, akinek nem érdeke, es a beteg kisfianak vette, 6 hónapja hasznalják es nem tervezi abbahagyni, mert rövid időn belül nagy pozitív változast észleltek tőle. Gondoltam hátha mas is kipróbálta. Akkor ahogy látom a hozzászólasokon, akkor

1 migrénre -

2 agysérülesnél +

Többiek nem próbálták.

2022. dec. 9. 23:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Azóta kipróbálta valaki?
jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hallottam azóta felőle semmit. Mi kipróbáltuk, de mindig abba kellett hagyni mert ilyen nagyon náthás időszakok voltak és gondoltam felesleges ha kifolyik az orrdugulástól. Mire meggyógyult, csak fele volt meg, és nem folytattam.
jan. 12. 01:48
 9/10 anonim ***** válasza:
jan. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.

Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon miért pont a C peptid terméket rangatja ilyen magas szinten a GVH ? Miközben annyi csaló hirdető van a neten, mint égen a csillag. Semmi közöm a peptides témához, csak erre azért tényleg adhatna valaki értelmes magyarázatot.

jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!