Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tiltott csodaszer ez a Peptid?

Tiltott csodaszer ez a Peptid?

Figyelt kérdés

Volt Krisztofer esete aki kiesett egy kalapácsból egy vurslin. Neki volt nagyon nagy változás ill most Laura esete aki 10 percig volt oxigén nélkül és az anya elmondása szerint csodát tett a lányával.


Nem vagyok gyógyszerész, orvos sem kémikus. Amit utána olvastam számomra nem volt túl érthető. Laura videójában ki sípoltak. Felmerült bennem a kérdés, hogy miért? Amellett, hogy agyi sérült embereknek láthatóan rengeteget segít hallottam azt is a videóban, hogy ha nem kapja meg akkor agresszív (feszült), depressziós (levert) lesz tőle az egyén. Gyógyszereknek vannak mellékhatásai (és tudjuk, hogy a gyógyszer egyfajta drog, csak kontrollálva) ezek ismeretében miért kell titkolni, hogy mi segített ezeknek a szerencsétlen embereknek? Másfelöl, ha ilyen hatékony (a marketing videókból legalábbis ez jön le és Krisztofer esetében szembetűnő a változás) miért nem használjak ezt elterjedtebben?



2021. dec. 29. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csodaszer...Varga Gábor bankszámlájával csodákat tett, ez tény 😂
2021. dec. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Vargáéval. Az egyik pcsa, aki reklámozza, konkrétan a gyereke betegségéből szedte meg magát. De aki ismeri tudja, ki ő, honnan jött és mennyire hiteles. Anno feljelentette az óvodát, mikor a másik gyerek leesett a mászókáról. Utóbbi gyerekkel évekig nem volt kapcsolata, bezzeg mikor bedrogozva fák közé repült a bömössel és meghalt, megint jó lehetőség volt anyunak a reklámra... A kicsiből pénzt csinál, miközben semmit nem változott az állapota ettől a szartól sem. De az új lakás ára megvan, már a fb-n keresgél.
2021. dec. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor kampányolt, akkor hozzám is eljutottak a videói. Elkezdtem végignézni őket. Tudod mi volt bennük a közös? Kb. 2-3 anyuka volt a több tucat videóban és mindig valaki más felett görnyedtek a halálos ágyán és állították, hogy az az ő gyermekük és a Peptid mentette meg. Lebénult, oxigénhiányos volt, kómában feküdt évekig, mellrákja volt, végstádiumból hozták vissza, prosztata rák tűnt el nyomtalanul... Soroljam még? Emlékeim szerint azután kezdték ezt komolyan venni, miután a covidot is betették a reklámanyagaikba.
2021. dec. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben egy ismerősömnek is volt velük videója, neki a "köszvényét gyógyította csoda módon", de amióta magasabb politikai körökben mozog csodálatos módon teljesen eltűnt. Nem a köszvény, hanem a reklám videó.

Igen, a covid elleni hatásosság miatt kicsit az orrukra koppintottak, de még így is sokan veszik.

De mit várunk, hiszen tavaly sokan azt is elhitték, a "sztárok jósnőjének", hogy a piros madzag is megvéd a betegségtől.

2021. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb akkora baromsag minthogy gyogyitja a peptid az autizmust is (auti szakos gyogypedagogus vagyok) es lattam errol is videot

A tanarom azt mondta hogy valoszinu hogy abban a fejlodesi szakaszban amugy is fejlodott volna a gyerek, a peptid pedig remek eszkoz volt arra hogy a szulok elhitessek magukkal hogy jobban lesz a gyerek


Roviden miert tunik jonak: egyszeru placebo, amivel tudattalanul elhiteti veluk hogy az adott ember “meggyogyul”

2022. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!