Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kötőhártya gyulladás hány nap...

Kötőhártya gyulladás hány nap alatt gyógyul?

Figyelt kérdés

5 éves lányomnak estére kötőhártya gyulladása lett, még sosem volt.

Nekem is utoljára gyerekkoromban.

Törölgetjük neki és kapott Tobrex szemcseppet.

Hány nap alatt lesz jobb?


2023. jan. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnak épp múlt héten volt, szerdán kezdte, szombatra már elmúlt.
2023. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egy hétig szokott tartani. Gyereknél, aki esetleg nem is tud odafigyelni, belenyúl, hozzáér.. lehet több.
2023. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Holnap már jobb lesz,de kb.5 napig kell cseppenteni.
2023. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy hét, de nyilván változó intenzitással.
2023. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamnak most volt novemberben.

Kb 2 nap alatt lehúzta a tobrex szemcsepp, ezt mondta is a gyerekorvos,hogy hamar szép lesz a szeme,de ne hagyjuk ennek ellenére abba a csepegtetèst. 5 napig csináljuk. Szóval elég gyorsan túl lettünk rajta. Utána a nővérének lett,és nekem 😂💪 Pedig előtte utána kézmosás ,stb. Mégis baromi gyorsan elkaptuk.

2023. jan. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mára már tényleg szebb neki, jó ez a Tobrex csepp, reggelre kicsit össze volt neki ragadva, de már nem folyik neki folyamatosan mint tegnap, és nem is vörös.
2023. jan. 17. 09:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!