Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hanyatt esett a 4 éves kislány...

Hanyatt esett a 4 éves kislányunk, azonnal ügyelet?

Figyelt kérdés
Egy padról fordult le hanyatt. A fejét ütötte be, nőtt rajta egy pukli. Feltétlen vigyük ügyeletre? Most alszik, mert a sírás után rendszerint ez szokott lenni.
ápr. 28. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell
ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A vizes borogatas jót fog tenni a kis fejének?
ápr. 28. 14:05
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Én felkelteném. Ha nehezen ébreszthető akkor vinném. Ha felkel és olyan mint mindig akkor csak figyelném a jeleket.
ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Én elvinném, enyém a lépcsőről esett le, nem volt semmi tünete csak a pukli nem ment lejjebb, két nap múlva bevittük, koponyatörés.
ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Most erre mit lehet mondani?


Ilyenekkel mindennap annyi ember bevihetné a gyerekét, hogy nem is lenne kapacitás azz ellátni, akinek valóban baja van.

ápr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően azt mondják, az aluszékonyság pl egy tunete az agyrazkodasnak....
ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Én bevittem pukli után, szerencsére semmi baj nem volt.
ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Ne vízzel borogasd, fagyasztóból vehyél ki valamit arra tegyél egy ruhát és azzal nyomd le.

Ha ébredés után semmi nem utal bajra ne vidd sehová

ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Fejsérüléskor mindig be kell vinni! Felnőttet, gyereket is meg kell nézetni. Ez nem játék.
ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
9, de most komolyan, ha minden gyereket bevisznek, aki hanyatt esett, de amúgy nijcsenek komolyabb tünetei, ott lesz 10-szer ennyi gyerek, a tied meg meghal, ha komolyabb sérülést szerez, mert nem lesz kapacitás ellátni.
ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!