Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor és mi volt gyermeked...

Mikor és mi volt gyermeked első betegsége?

Figyelt kérdés
Illetve anyaként, hogyan tudtad támogatni?

2023. febr. 19. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
16 hónaposan covid, két nap láz, nyűgösség.
2023. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 3 évesen lett először beteg az oviban. Sima influenza.
2023. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

4 hósan nyirokcsomó gyulladás. Nem tudtam mi baja nem akart szopni az egyik oldalon, nem tudtam mért üvölt, voltunk minden ügyeleten, mire megéreztem a kis csomókat rajta.

Kapott antibiotikumot.

2023. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

11 hónaposan campylobacter fertőzés (véres hasmenés 9 napig), a mai napig nem értem hogy a fészkes fenébe szedte össze. Utána 1,5 évesen pár takonykór, kétévesen covid, most meg már 2,5 évesen ahogy közösségbe is megyünk alkalmanként, jönnek a takonykórok egymás után.


Na jó, ez nemcsak az első betegség volt, hanem az összes betegség listája.


Amúgy mást nem tudtam tenni, mint itatom, etetem, lázat csillapítok, gyógyszert adok, dajkálok.

2023. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes, covid.
2023. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Olyanra gondoltam, hogy orvoson ,gyógyszeren túl,hogyan tudtátok támogatni a gyereketek. Hát jó vegyes, pár darab nagyon ijesztő. 9 hónapos a kislányom gondoltam megpróbálok kicsit érdeklődni, felkészült lenni. Hát ahogy látom nem lehet. Mindenkinek ment a zöld. Szívesen fogadok még hozzászólásokat.

Köszönöm még egyszer!

2023. febr. 19. 21:58
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor beteg volt kb egész nap feküdt rajtam, éjjel is úgy aludtunk, mást nem tudsz tenni ott kell lenni.
2023. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ígyvan, nem tudsz nagyon készülni. Legyen otthon lázcsillapító. Ki fog derülni az első betegségnél hogy reagàl rá a gyerek. Van amelyik magas lázzal is játszik, alszik, eszik, iszik, elvan, van amelyik egész nap és êjszaka matrica lesz, totál elhagyja magát ha egy kicsit is beteg és fecskendővel kell itatni ha nem akarod kórházba vinni kiszáradással. És eközött a két véglet között bármi lehet.
2023. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

6 hónaposan Covidos lett a fiam. Tőlem kaphatta el.

1 napig volt lázas, de kedve, étvágya ugyanolyan jó volt, mint előtte. Simán átvészelte.

2023. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kisfiam nem volt beteges, szerencsére.


10 hónaposan kapta el a 3napos lázat.

Hallottam korábban erről a dologról, így fel voltam rá készülve: volt otthon lázcsillapító. Ezzel nem is volt gond.

Ezenkívül 1-2 kisebb enyhébb megfázása volt.


Nem volt még 2 amikor bélösszecsúszással meg kellett műteni. Azt rosszul viseltem lelkileg a kórházban vele, covid miatt elszigetelve mindentől és mindenkitől.


2 évesen elkapott egy hányás-hasmenés vírust, plusz belázasodott.

Ügyeletre kerültünk, mert sajnos folyton itattam, ettől tovább hányt.

Később szorulása lett, hetekig küzdöttünk vele mire újra beállt a normális széklet.


Aztán óvodás lett, és onnan hozza haza sűrűbben a különböző fertőzéseket, bacikat, vírusokat. 3 hét ovi, 2 hét betegállomány :)

2023. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!