Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor és mi volt gyermeked...

Mikor és mi volt gyermeked első betegsége?

Figyelt kérdés
Illetve anyaként, hogyan tudtad támogatni?

2023. febr. 19. 14:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 6hónaoisan rotás lett, lányom 8hónaposan influenzás.


Erre a hogyan tudtam tamogatni kérdésre nem tudom milyen választ vársz. Nyilván ápoltam, elláttam, gyógyszereztem, szerettem őket.

2023. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Talán 10 hónapos volt, náthás lett. 2 nap alatt túljutott rajta, szívtam az orrát és többet cicizett. Mást nem nagyon tudtam tenni.
2023. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan elkapott az unokatesóitól egy felső légúti fertőzést. Orrot szívtunk, kapta a vitaminokat, szoptattam. Kb. 1,5 hét alatt meg is gyógyult. Utána 10 hónaposan lett covidos, az volt az első láza.
2023. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerek 5 hónaposan HUTI, vesemedence-gyulladás, kórházi ellátás intenzíven.

Második gyerek 3 hetesen, nátha.

2023. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
2 éves kora után pár nappal tüszôs mandulagyulladás, majd még meg sem gyógyult belőle teljesen mikor influenzás lett bakteriális felülfertőzéssel, meg gyanús hogy a covid is közrejátszhatott. 1 hónapig beteg volt, ebből 1,5 hétig 39-40 fokos lázzal szenvedett. Előtte soha semmi baja nem volt az 1-2 napos időnkénti orrfolyásokon kívül, még csak láza sem volt. 2 évesen bepótolta. Én is ugyanúgy elkaptam ezeket, ápoltam, mi mást lehetne tenni. Szegény heteket ült az ölemben, csak hozzámbújva aludt, különben sírt. Nappal szintén összebújva néztük szinte egész nap a bogyó és babócat. Gyógyszereket írt fel mindkettőnknek a doki. Az anyatejen kívül más folyadékot napokig nem fogadott el, enni nem evett pár szem ropin és kekszen kívül semmit, le is fogyott rendesen. Aztán szerencsére meggyógyult, borzasztó volt.
2023. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan valami hasmenéses hányás. Majdnem kórház lett belőle de szerencsére megúszta.
2023. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt egészen kétéves. Kötőhártyagyulladás.
2023. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos, fülgyulladás. Hogyhogy hogy támogattam? Elvittem orvoshoz, beadtam neki, amit kellett, és szeretgettem, ápoltam. Mi mást lehet ilyenkor csinálni?
2023. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan lett covidos, az egész család elkapta, de csak neki voltak tünetei. 5 napig tartott. Igazából azon kívül, hogy a lázát csillapítottuk, nagyon mást nem tudtunk tenni.
2023. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiam nem volt beteg, amíg bölcsibe nem került (mármint lázas beteg, most ilyen mezei orrfolyásokat nem számolok bele). A lányom már hamarabb benyelt dolgokat, pár hónaposan is, ugye a bátyja oviból hazahozott betegségeinek "köszönhetően". Neki krupp volt az első, a fiamnak már nem tudnám megmondani. De mindig légúti nyavalyákat szednek össze, úgyhogy ha tippelnem kéne, akkor hörgő -vagy mandulagyulladás, vagy valami hasonló. Hogyan támogattam? Elvittem dokihoz őket, aztán szépen beszedték a gyógyszert. Hogy máshogy...
2023. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!