Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Így vinnétek bölcsődébe?

Így vinnétek bölcsődébe?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam beteg volt, de már tegnap is jól volt, csak az orra folyik és emiatt köhög. Úgy volt, hogy ma már megy bölcsibe, de mivel reggel nagyon folyt az orra még, inkább maradt itthon. Nem tudom, vigyem-e holnap, a közérzete jó, és ki tudja meddig húzódik el ez a köhögés, orrfolyás. A nővére is megy már holnap óvodába, nekem meg dolgozni kéne menni vissza, holnapig van meg a táppénzes papírom. Szerintetek ennyivel mehet a bölcsibe? Mert akkor még szólnom kell a munkahelyre, hogy számíthatnak rám a holnapi nappal.

2023. febr. 21. 08:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Én ennyivel viszem, ha jó a közérzete. Azt mondta a gyerekorvos, hogy csak kötőhártyagyulladással, lázzal, hányással-hasmenéssel ne vigyük. A bölcsiben szerencsére beveszik orrfolyással és kis köhögéssel. Természetesen ha nagyon köhög, akkor marad otthon.
2023. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
Hát pedig én addig hiányzok a munkahelyről,ameddig folyik az orra.Te is írod,hogy fújni nem tudja,kiszívni nem fogják.Leírtam mi lesz belőle.De simán undorító,hogy a taknyos gyereked után fogdossa a többi a játékokat.Te szeretnéd ezt fordítva?Vagy azt,hogy a takony folyik a tányérjába evés közben?A váladéktól köhög.Nem egészséges még
2023. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nevelő ként azt szoktam kérni akkor hozzák, ha kb óránként 1x max 2x kell törölni, mert ők sajnos nem szolnak, a kezükkel letörlik majd fogdossa a játékot amit a m@sik meg a szájába vesz.
2023. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Igazából te már döntöttél úgy nézem, tehát feleslegesen válaszolgattunk. Bizony a bölcsőde ilyen lesz, jobb ha felkeszülsz. 1 hetet fog menni , kettőt lesz otthon. Ezen mindenki átmegy, csak te még most kezdted. Nem szeretik a gondozók az állandóan taknyos, köhögős gyereket, ők nem betegápolók.
2023. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem most kezdte a bölcsit, már decemberben. Csak sajnos a nővére haza hozott vmit az oviból, amit ő is elkapott. Elég régen volt beteg. Előtte a nővére volt beteg, vele voltam itthon, ő elég hamar kikeveredett belőle, ezért bíztam benne, hogy az öccse is könnyen átvészeli. Nem is volt különösebben beteg, csak ez az orrfolyás katasztrófa. És ki tudja meddig húzódik el.
2023. febr. 21. 14:08
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
2es, akkor te se maradsz otthon ha beteg vagy?
2023. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha taknyos vagyok akkor nem... ha lázasan vergődök, persze hogy igen.
2023. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%

17 és prüszkölsz össze vissza, meg a kezeddel törlöd le az orr váladékod és taperolsz minden mint egy 2 éves.

Lehet a te gyerekednek semmi az a vírus ami a masik gyereket korházba jutattja.

2023. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%

Igen a világon mindenhol működik a dolog, de a szent Magyarországon nem.


Az a gyerek akit egy NÁTHA kórházba juttat az iskolába se fog tudni járni majd.


Nem influenzáról beszélek, nátháról.

2023. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%
Régen megfertőzött mindenkit mire tünet lesz. En viszem így, nem tudok hónapokat tappenzen tölteni
2023. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!