Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Melyik gumivitamin a legjobb...

Melyik gumivitamin a legjobb ízű, amit még a legválogatósabb gyerek is szívesen megeszik?

Figyelt kérdés
A jutavitet próbáltam már az nem ízlett neki.

2023. febr. 23. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Bármennyire is jól hangzik, a fogaik miatt nem érdemes rászoktatni őket (hacsak nem cukormentes).
2023. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Kb az összes cukormentes.. És jó ízűek. Attól függ mit szeret mégis.. Van amelyikben csak epres van, van amelyikben citromos, narancsos is.

De ha ilyen válogatós, akkor cseppeket tegyél inkább abba amit megiszik.

2023. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt sajnos ki kell tapasztani hogy melyik vitamint eszi meg.


Az én lányom nem válogatós, de ezekkel a vitamin bogyókkal a világból ki tudnám kergetni, pedig már ezer félét vettem, ugye nem olcsón.

2023. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos itthon alig iszik (inkább az oviban), vízben meg bármit eszrevesz és otthagyja. Gyümölcslevet, joghurt italt nem issza meg ezért nem sok mindenbe tudom beletenni a cseppeket ezért is kérdezek a gumi vitaminrol, mert a gumicukrot szereti egyébként.
2023. febr. 23. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gumivitamin de az enyémek az actival kid rágótablettát szeretik legjobban.
2023. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nicst ajánlanám, mert összetételben is izmosabb, de abból esély sincs kóstolni, mert éves adagot árulnak. [link] esetleg lehet, hogy adnak mintát.
2023. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!