Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vibovit Aqua gumivitamint...

Vibovit Aqua gumivitamint ajánlottak 2 éves kislányomnak a patikában. 4+ volt ráírva vagyis hogy 4 éves kor felett ajánlott. Rá is kérdeztem azt mondták nyugodtan adhatom. Ti adnátok? Megvettem de bizonytalan vagyok hogy odaadhatom-e neki?

Figyelt kérdés
Tudom hogy el tudná rágni,inkább abban vagyok bizonytalan hogy nehogy valamilyen vitaminból túl sok jusson neki napi szinten. Mert ugye az se jó és ez a vitamin 4 éves kortól ajánlott
2020. aug. 18. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2020. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el egy gyogyszertari vitaminban sincs "tul sok" .... inkabb kevesebb.
2020. aug. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Én nem adnám.
2020. aug. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező, a vitaminmennyiseg nem okoz gondot, mehet 2 évesen is. Altalanossagban 4 éves kor alatt a szirup formátum az elsődleges, amiatt az életkori ajánlás (fulladasveszelyre hivatkozva).

Egy védőnéni. :)

2020. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!