Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Leukémiára utaló jel lehet?...

Leukémiára utaló jel lehet? Majdnem 2 éves gyerkőcöm 3 hónapon belül másodjára mondta éjszaka, hogy fáj a lába.

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolsz egyből arra? Vannak más tünetei is pl fáradékonyság, gyakori betegeskedés stb. Simán fájhat a növekedéstől is.
2023. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
A gond a te fejedben lesz, nem a gyerkőc lábában.
2023. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Növekedési fájdalom. A lányom már sírt miatta a múltkor (7 éves).

Említettem a gyerekorvosnak,de nem mondott rá semmit.

Nekem is nagyon erős volt annak idején.

2023. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg feljött a jó idő és egész délután kint futkozik, szalad, játszik?! Nem lehet? Csakis leukémia okozhatja 🤦🏼‍♀️
2023. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a majdnem 3 éves lányomnak fájt annyira éjszaka,hogy fájdalom csillapítót kellett adnom neki. Akkor körülbelül 3 héten át mondta, hogy fáj a lába. Most már szerencsére nem mondja vagy csak ritkán. Szerintem növekedési fájdalom. De beszélj a gyerekorvossal.
2023. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2023. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez volt az akkor ötévesemmel, korábban is panaszkodott meghatározhatatlan helyen fájásra a lábában, de egy időben rendszeresen felsírt éjszaka, és nem bírt visszaaludni a fájdalomtól, csak fájdalomcsillapítótól. Mondtam a gyerekorvosnak, vérvételt kért, de szerencsére minden rendben találtak, mondta, hogy csak csontnövekedés. Adott neki valami csonterősítő gyógyszert (sajnos már elfelejtettem a nevét), azt kellett szednie vagy egy-másfél hónapig. Időnként még vissza-visszajön, de már nem ébred fel rá, és nem sír miatta szerencsére.
2023. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy sokat rohangált, ugrált? Attól is fájhat, sőt izomlaza,, növekedési fájdalma is lehet.
2023. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk el szokott zsibbadni a lába (vagy a keze) és sírva ébred
2023. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapon belül két alkalom nem...

Ha minden éjjel mondaná, akkor már érdemes lenne utána járni mi okozhatja.

2023. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!