Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitől lehet? 19 hónapos...

Mitől lehet? 19 hónapos kisfiam éjszaka fájlalta a lábát. “Fáj, lába.” És mutatott a lábára.

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elzsibbadt neki.
2023. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az is lehet hogy begörcsölt.
2023. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy rokon kislány is szokta mondani hogy fáj a lába. Most már 6 éves, az anyukája utána észrevette hogy nyúlott a lánya. Szóval ő érzi, fáj neki
2023. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől. Sokat mozgott, izomlaza van, növekszik, beütötte, elzsibbadt....
2023. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Növekedesi ugrasnal vettem eszre, hogy fajlalja az en lanyom(2 eves)
2023. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb koromban is fájt alvás előtt éreztem. Sose jöttem rá, hogy mitől volt, anyum mindig azt mondta, hogy növök.
2023. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már attól féltem, hogy leukémiára utaló jel lehet.
2023. febr. 6. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah, azt én is megtaláltam neten és hónapokig aggódtam miatta, ne aggódj semmi komoly nem szokott lenni. Szerintem a leukémia jobban fájhat.


De amúgy egy általános vérképet szerintem, ha megnyugtat tudsz csináltatni, azon magasan kiugrik, ha olyan nagy gáz van, mint a leukémia.

2023. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt még emlékszem rá, hogy nem birtam elaludni se csak üvöltöttem miatta egész este. (már 40 vagyok).


Szerintem próbáljátok ilyenkor a változatosabb és a több mennyiségű ételt bevinni, én magamból kiindulva nagyon lesoványodtam ebben az időszakban.



Mondani kell neki, ha ezt még megeszed / megiszod akkor este nem fog fájni a lábad. A hormonokkal az a baj, ha nincs mit hasznositson akkor képes elvonni máshonnan a kapacitásokat.


Nekem a későbbiekben a nagy lábfájós időszakom után nem sokkal voltak csukló és alkartöréseim is, nameg mert olyan "jógyerek" voltam.


Majdnem gerincferdülésem is lett, de szerencsémre a fűző helyett az úszást választottam, mert az én időmben még heti két alkalom INGYEN volt a 14 év alattiaknak!

2023. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!