Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig tart a hányós hasmenése...

Meddig tart a hányós hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 napja nem tud kikeveredni belőle. 3 napig hányt, aztán 2 nap hasmenés, most éjszaka kért tejitalt, megivott 1,5 dl és egy óra múlva kihányta. 6 napja egy-egy falatot eszik. Inni iszik sokat, azzal nincs gond. Normális, hogy ilyen sokáig elhúzódik?

2023. márc. 29. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk sosem tartott senkinek ilyen hosszú ideig.

Gyerekorvos mit mondott?

Mondjuk egy hányós-hasmenéses gyereknek a legutolsó, amit adnék, az tejital lenne.

2023. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Normalis, igen, mert nincs olyan, hogy A hanyos hasmenos virus.

Tobb ezer virus van, ami hanyast-hasmenest okoz, hogy a tobb ezerbol a gyerekednek melyik van, azt a laborban tudnak megmondani tenyesztes utan.

Van amelyik atmegy 24 ora alatt a gyereken, van amelyik hetekig tart.

Gyerek fertozon dolgoztam, van amelyik masnap vigan ment haza, van ameyik 2 hetig bent volt.

Virustol, egyeni immunrendszertol fugg.


Ha iszik az jo, az etelt ne eroltesd, adj amit ker (dietazni nem kell, ez alaptalan es rossz berogzodes).

A tejital valoszinu sok volt hirtelen ejjel a gyomranak, foleg hogy hirtelen annyi, es semmi koze a virushoz.

2023. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A bölcsiben mindenkin végigment a vírus, mi is elkaptuk a férjemmel, és a nagyszülők is elkapták. Nem tudom milyen vírus lehet.. Én is arra tippelek hogy még nem

Jött helyre a pocija.. én meg megitattam 1,5 tejjel hirtelen.. hát nem volt okos dolgo tőlem..

2023. márc. 29. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ha azota nem hanyt, akkor semmi koze a virushoz mar. Vegulis azt irod, 3 nap hanyas, 2 nap hasmenes, az 5 nap, az teljesen atlagos. A gyomranak meg ido kell, hogy helyre jojjon. Adj neki amit kivan ( itt nem a szemetre gondolok mint dormi es tarsai ) hanem egeszseges etel , hogy az legyen a megviselt gyomraba ne a szinezek , cukor meg tartositoszer.
2023. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hanyos gyereknek sossm adunk tejitalt. Elso szamu szabaly. Tea cola pici, fott rizs krumoli ropi zoldseg husleves. Ilyesmit probalj. Nekunk is volt egyszer 10 napos a masfel evesnek. O tapszeren elt akkor,szerencsere nem hanyta ki,mert akkor infuzio lett volna, de feher szeklete volt, mert csak a tapszer volt benne. Sosem felejtem el.
2023. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tej és a mennyiség is sok volt így gyakorlatilag éhgyomorra. Azóta jobban van?
2023. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Délelőtt jókedvű volt, sokat jatszott, ivott és eszegett ropit, pufit, pirítóst, ebédre pedig ő kért egy kis levest.Most van a délutáni alvása.. Remélem nem fog többet hányni..
2023. márc. 29. 13:00
 8/8 anonim válasza:

Iskolában is tombol ez a nyavaja...

En gimibe járok és ma haza lettem küldve a suliból mert ment a hasam és hánytam :(

Otthon a szobámnak van saját WCje de ki se tudok jönni onnan mivel 5 percenként megy a hasam

Elvileg 2-3 nap és elmúlik

Jobbulást nektek! :)

2023. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!