Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki hogy használja az orrsprayt...

Ki hogy használja az orrsprayt csecsemőn?Fektetve,ülve?Illetve az orrszivo porszívót is hogyan?1 orrnyílásból szívni,a másikat addig befogni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem a gyerekorvos barátnőm azt mondta, 1 éves korig nem kéne orrspray használni, hanem csoppeket. Én fekve szoktam, csöppentem és szívni is, a másik orrlyukat nem szoktam befogni.

Lefektetnem, a 2 térdem közé, azzal leszoritom a kezeit us, hogy ne hadonasszon, így van 2 szabad kezem, az egyikkel szívom az orrát, a másikkal a fejét tartom. Drasztikus ak tűnik keirva, nem is tetszik neki, de így tűnik a leghatekonyabbnaj, leggyorsabbnak, mert sírni és ellenkezni igyis - úgyis fog, és egyedül nem tudom, hogy mashogy oldhatnam meg

2023. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pokrócba bele csavaros vált be 😃

A végén annyira tetszett nekik hogy amikor rakom az ágyra a pokrócot már ugranak is rá és fekszenek mint a cövek 🤣

2023. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jujj dejó ötlet ez a pokrócos :D

Vicces :D

2023. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom be az orrát, pelenkázóra fektetem, egyik kezemmel kicsit megemelem a fejét, másikkal szívom. Kb. 5 perc, de az enyém még mosolyog is közben. 😅
2023. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a pokrocos meg tényleg jó:D
2023. márc. 30. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg pici volt, addig fektetve szívtam, mióta tud ülni, azóta ültetve. De ő sosem ellenkezett.
2023. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két éves volt mikor először használtuk. Előtte kipróbaltam magamon, elég kellemetlen volt ha befogtam az egyik orrlyukam. Próbald ki. Tengervízes sprayt használtunk, de a doki reventilt javasolt. Fekve a fej oldalra fordítva, vagy ülve lehet.

Először én is a térdem közé szorítva próbáltam,de annyira kapálózott, meg forgolódott, visított, hogy borzalom. Ami bevállt, hogy a hátára fektettem, becsúsztattam a gyereket mellkasig a fotel alá, a kezét meg a lábaim közé fogtam. Így esélye sem volt forogni vagy rugdosni. Utána már fél év múlva simán hagyta magát, rájött hogy jobb ha kap levegőt.

2023. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És szerintetek hogy lehetne egy kétevesnél ezt megcsinálni?

Akinek.ugye semmi.nem tetszik :D

2023. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 2 évesemnél használom a pokrócos megoldást
2023. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!