Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 éves babám belekóstolt a...

1 éves babám belekóstolt a fenistil gélbe. Lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Oda adtam neki hogy fürdés után meg tudjam törölni és fel tudjam öltöztetni. Tudom nem kellett volna. Harapott rajta egy kicsi lyukat és ami azon kifolyt azt lenyalta. Nem gondoltam volna hogy ezt ki tudja harapni.

#1 éves #Fenistil gél #Bele evett
2023. ápr. 23. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Tényleg semmi más nem volt amit a kezébe adjál játszani????
2023. ápr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
De miért?Az nem ehető.
2023. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem hogy gond, ha nem volt sok. Fenistilből szájon át adható csepp is van ugyanezzel a hatóanyaggal.
2023. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz tőle baja. Ha egy kicsit nagyobb lesz, ennél rosszabb dolgokat is megeszik majd.
2023. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első kettő válaszolónak nem tudom van-e gyereke. Ha van, akkor tudhatnák,hogy milyen, amikor ellenkezik egy kisgyerek. Mindig mást kell kitalálnom neki, amivel lefoglalja magát fürdés után, vagy éppen pelenkázásnál. Ez a mostani valóban nem volt jó ötlet, de akkor ezt nem gondoltam volna.
2023. ápr. 23. 22:24
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Pedig nyilvánvaló...
2023. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Feszitsetek mar keresztre a kerdezot… komolyan ennyi szuper anyat…


Kerdezo, semmi baja nem lesz, max kicsit atcsapja, amennyiben menne a hasa adj probiotikumot

2023. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Én gyerekként szerettem lenyalogatni, a szúnyogcsípésekről. Meg valamiért a rázókeveréket is, mondjuk nem egy évesen, szerintem voltam 5-7.


Mindenesetre, még élek.

2023. ápr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A Fenistil gél tubusa könnyen lyukasodik. Nem lesz valószínűleg semmi baja.


Nálunk is gyötrelem volt az esti törlés és pizsi húzás. Én kérdezgetem közben, hogy mit mond a kutyus, mit mond az oroszlán...stb. ami állat az eszembe jut, és aminek tudom a hangját utánozni. Egy próbát megér! 🙂

2023. ápr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz baj, enyém megrágott fél doboz 3 kamrás mosókapszulát is, igaz ott bevittük a toxikológiára, de semmi baja sem lett attól sem.
2023. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!