Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves kislányom lepedőjén...

3 éves kislányom lepedőjén reggel találtam egy sárgás-barnás foltot (kb. 5 forintos nagyságú). Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két reggel is, egymás után. Nem pisi, az biztos.


Előre is köszönöm.


2023. júl. 6. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
A füle nem folyik? Az tud okozni ilyesmit.
2023. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem evett sokat az este? Akár még fel is öklendezhetett egy kis gyomorsavat.
2023. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Izzadtság?
2023. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A füle nem folyik (napközben legalábbis nem vettük észre), de este azért megnézem fürdés után.

A "túlevésre" én is gondoltam, és akár lehet is. Sőt, inkább a túlivás, mert enni nem eszik olyan rengeteget, de közvetlen lefekvés előtt még lehúz egy decit. Talán megterhelő lehet a gyomorszájnak. Csak eddig ez nem okozott ilyet.

Köszönöm a gyors segítséget!!

2023. júl. 6. 16:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Izzadtságfoltra azért nem gondolok, mert ez tipikisan akkora foltocska, mint ami a felnőtteknek is kifolyik a szájából, amikor nyitott szájjal alszanak oldalt vagy hason. De köszi a tippet!
2023. júl. 6. 16:14
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem hasmenés, egy kicsit becsúszott, de azért vissza tudta tartani, talán nem zár rendesen alul.


Nem hiszem, hogy böfi lenne, bár az sokat elárul, hogy melyik felén van az ágynak. Egészen fixen nem pisi, az szinte átlátszó foltot hagy. Izzadság sem, az is. Esetleg még hüvelyi folyás, ha összeszedett valami undi fertőzést, bár ahhoz meg nagy a folt, az ilyen 1cmes nagyságú SE lenne. Vagy bent evett valamit, mondjuk áfonyát és szétnyomta?

2023. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pelussal alszik, úgyhogy se pisi, se kaki nem lehet. Tiszta, száraz reggel a pelusa.

Enni se evett az ágyban. A kakiszag meg azért elég jellegzetes lenne :P

2023. júl. 7. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyál esetleg? Az is sárgás foltot hagy.
2023. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!