Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kéz-láb-száj betegségnél...

Kéz-láb-száj betegségnél lehetséges, hogy egy felnőttön jobban kijönnek a tunetek mint a gyereken?

Figyelt kérdés
Pár napja brutalisan faj a torkom, apró holyagok vannak a torkomban, és piros is. Beírtam Internetre rögtön ezt a kez láb száj dolgot írta, mondom oke, akkor nincs ra tabi elmulik. Tea, mez, oblogetes- nappal jól el vagyok, csak reggel faj nagyon. Erre ma észre vettem a kisfiam talpán apró pici kiuteseket, a tenyéren is minimalis. Lehetseges hogy ez a bajunk? Viszont az internetes tunetek alapján kene hogy a gyereknel legyen magas láz, szajaban kiutesek de semmi ilyen- lehetseges hogy én az anyatejjel adom át ugye neki az ellenanyagokat, és azért nem jon ki rajta jobban? Igazabol abban bizok hogy nem lesz szegénykém beteg. A kedve jó, eszik, iszik rendesen :)) nekem néha van hoemelkedesem, de amúgy jól érzem magam.
2023. aug. 10. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, barátnőmék szenvedtek, a kisfiúknak kb kutya baja volt.
2023. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, barátnőmnél is így volt. A gyereknek csak pöttyös volt a talpa, az anyja meg majd'meghalt.
2023. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomon volt pár kiütés, fiamnak a talpán nekem meg csak a kezemen kb 4-5 kiütés.
2023. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.De amúgy a nehéz nyelés és hólyagos(piros)torok, (ami inkább mandula) simán gyulladt mandula is lehet és ha az utóbbi akkor nem fog magától meggyógyulni.
2023. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a férjemet viselte meg a legjobban, nagyon fájdalmas volt neki. A gyerekeknek is volt 1-1 rossz napjuk tőle, de a férjemhez képest enyhe tüneteik voltak.
2023. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom meg sem érezte, volt pár pöttye, semmi egyéb. Mire neki elmúlt addigra rajtam kijött, 3 napig alig bírtam talpra állni, úgy sajgott a talpam, tenyerem is fájt mindentől.
2023. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan alig volt 1-2 pötty férjemnek, de konkrétan 3 napig kimászni sem tudott az ágyból.


Az akkor kis csoportos nagy lányunknak a szája kívül és belül volt a legdurvább, az akkor 7 hónapos középső meg mindenhol pöttyös volt.

A gyerekek jobban viselték egy fokkal mint férjem.

2023. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiam kapta el a másfél éves kis unokatesójától, és mindkét gyereken tök enyhén ment át. A fiamnak még hőemelkedése sem volt, bár ő már kicsit nagyobb, 7 éves. Mi szerencsére nem kaptuk el tőle, de az uncsitesó szülei igen, és nagyon beszívták, sokkal jobban mint a gyerekek.
2023. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1. Kisfiuuk. Az ő kisfiuk.

A kisfiÚk legalább ketten vannak.

2023. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!