Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Az oltások nem veszélyesek?...

Az oltások nem veszélyesek? Miért olyan biztos ebben mindenki?

Figyelt kérdés
Nem bízok meg a gyerekkori oltásokban sem. Amilyen világban élünk, szerintem teljesen érthető is. Szerintem itt már nem az cél, hogy meggyógyítsanak, hanem mérgeznek mindenhogy. Miért vagyok köteles beadatni egy olyan anyagot a gyerekemnek, ami nem megbízható? Egyáltalán milyen dolog az, hogy más dönti ezt el helyettem? Borzalmas világban élünk. Aki tudja, hogy hogyan tudnám kikerülni, tudna segíteni?
2023. aug. 22. 11:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
A covid oltásokkal is mérgezték az embereket, akkor hogy bízzak meg bármilyen vakcinagyártóban?
2023. aug. 22. 11:21
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
Jó, akkor ne bízz bennük, ücsörögj a vastüdős gyereked mellett 60 évig.
2023. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
11%

A hagyományos oltásokban bízhatsz. Az mrsn alapúakban már nem igazán.

Az összes gyerekkori oltás hagyományos oltás.

2023. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet menni kulfoldre romanokhoz pld ahol dul a kanyaro es rubeola. Ne akard tudni milyen egy beteg gyerek mellett ulni.
2023. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
3%

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy van igazság abban, amit írsz. Én minden kötelező oltást beadattam a gyerekemnek, de amennyi rémhírt hallottam én már például az MMR oltásról, örülök, hogy akkor nem olvasgattam róla...


És nem csak olvasok,de a saját környezemben is látok olyat, akinek a gyerekénél komoly regressziót okozott a fejlődésében ez az oltás. Félelmetes. Az oltáspártiak le fognak pontozni, de sajnos ez így van.


Ha lenne BÁRMIFÉLE idegrendszeri eltérés a családban, nem adatnám be. Van rá lehetőség, hogy a kötelezőket orvosi javaslatra kikerülje valaki, ennek is utána lehet olvasni.

2023. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem ostoba konteósok. Száz évesek az első oltások, a mostaniak zöme is sok évtizedes, és nem pusztult ki az emberiség.
2023. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%
az anya tudatlansága és debilsége nem orvoi indok, 5.
2023. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
0%

Ja, és aki azzal jön, hogy régen is megkaptuk az oltásokat... Pontosan tudom, hogy ezt az oltást mi még több adagban kaptuk meg, ha megkaptuk (90-es évektől van).


Okkal támadják azt, hogy egyszerre legyen ez a 3 hatóanyag beadva.

2023. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
94%
Én csak egyet nem értek az oltáselleneseknél. Hogy mi van a gyógyszerekkel? Az megbízható? Nurofent beadod? Volt a hírekben valami kohogescsillapitorol hír, csomó gyerek belehalt. Szennyezett lett a gyógyszer a gyárban. És akkor ott van az elelmiszer. Bármi belekerülhet.
2023. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
92%
8, nem kaptuk több adagban. MMR-t már én is kaptam, 77-ben születtem. Annyi, hogy minket nem oltottak újra, a 89 után születettek kétszer kapják. De pont ugyanazt, egyben.
2023. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!