Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100-as méhszájjal a jóslófájá...

2100-as méhszájjal a jóslófájások veszélyesek? 33 hetes terhes vagyok; 4 hete tudom hogy C:2100 most pedig jóslózok 2 napja. Mindenképpen tovább fogok így nyílni?

Figyelt kérdés

Helyesen fekszem pihenek otthon ahogy 1 hónapja megbeszéltem a dokimmal.

Jövőhétre van időpontom hozzá. Addig is érdekelne hogy c2100-nál veszélyesebbek e a jóslófájások?


2017. nov. 11. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos tovább nyílsz😊😊 de én 2100al hordtam vegig a 18.héttől és kivárta a császár napját
2017. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aztaaa. Ez komoly?? És neked voltak jósló fájásaid? Hogy viselted? Végig feküdted 18.héttől?
2017. nov. 11. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szia èn 30 hetesen mentem be az ügyeletes ambulanciára mert gőrcseim voltak,kiderűlt hogy C2100 as a mèhszàj èrtèk,befektettek és kaptam Magnézium infizuiot nehogy jobban beinduljanak a fàjások+tüdőérlelöt.Azt mondta az orvos pihenjek amenyit csak birok de ha ujra gőrcsőlgetek akkor iràny a korhàz.Nem feltètlen lessz baj de ha 2 napja josloid vannak akkor inkàbb elöbb menny hozzà Pl ma mert lehet h tènyleg tovàbb nyiltàl.Nem vagyunk egyformàk ès nem biztos h mindenki kihuzza a kiirt dàtumig.
2017. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett fekudnom.:) takarithattam.maszkálhattam

Emelni nem.szabadott egyáltalán meg guggolnom

És napi 3x2 magnéziumon éltem.:)

Ha keményedtem akkor kellett fekudni

2017. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Lehet azért felhívom az orvosom. Ha rámnéz az csak jó.

Nappal sosincs bajom csak este és éjjel.

Bármikor jön világra de tuti éjszaka fog beindulni : )

Én sokat fekszek. Remélem nem lesz gond.

2017. nov. 11. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!