Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen vitamint adtok gyerekek...

Milyen vitamint adtok gyerekeknek így iskolakezdéskor? 12 és 8 évesnek( a 8 éves fiam nem nagyon jó evő)?

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Vitamin mindig kellene, rendszeresen.
2023. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
D és C vitamin, meg omega 3-at.
2023. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Vigantol,Cebion, Actival Kid gumivitamin
2023. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
C vitamint ha betegek, d vitamint ősztől tavaszig. Amúgy semmit. Nem is nagyon betegek.
2023. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Le leszek pontozva , de semmilyet... az én gyerekeim is jóevők: idény szerinti gyümölcsöket-zöldségeket napi szinten esznek.. nem betegesek.. fiamat még covid előtt látta utoljára a gyerekorvos (9 éves) , lányomat vagy 10 éve nem látta... (23 éves- felnőtt orvosa nem is ismeri- én irattam át) - nem ellenzem a vitamin adást.. de ha egy gyerek jóevő.. én személy szerint nem érzem , hogy még pluszban kéne bármit is adnom neki..
2023. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gumivitamint és Eurovit-ot. 12 és 7 évesek. Én is ősztől tavaszig.
2023. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban a kiegyensúlyozott táplálkozás a legjobb, nem csak a zöldség, gyümölcs fogyasztása, hanem húsok, halak, egészséges zsírok, sok tiszta víz, és jó gabona is ide tartozik. De sajnos nem lehet táplálkozással a napi szükségletet fedezni. Lehet azzal jönni, hogy bezzeg régen, de nem, régen sem tudták. A magyar lakosság több mint 90 %-a D-vitamin hiányos. Nem mellesleg szinte nem is fogyasztanak halat, vagy csak évente egyszer karácsonykor.

A táplálékkiegészítők fontosak, annak is aki "jóevő".

2023. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek! Ha jó evők lennének, változatosan ennének, gumivitamint nem adnék, de D-vitamint mindenképp szedünk, én is.
2023. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!