Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet a baj 8 éves lányzóna...

Mi lehet a baj 8 éves lányzónak csîp pisi közben?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdődött, ahogy szólt hogy csíp azonnal mentünk orvoshoz vizelet vizsgálatra. Vizelet minta tökèletes. Egy hètig nem volt semmi, aztán újra csípte neki. Újra orvos, tökèletes minza. Következő hèten újra. Azóta 1-2 hetente csíp neki egy vagy kèt pisilès közben, aztán nyomtalanul elmúlik. Mi lehet az oka ès mivel szüntethetnèm meg? Kîvül látszólag minden rendben nem láttam rajta horzsolást vagy ilyesmi, rendesen mosakszik, rendesen megtörli
2015. szept. 21. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
nem lehet hogy erősebben törli meg magát és megsérti a bőrt? vagy esetleg a körmével sérti meg egy nagyon picit? az tényleg 1-2 pisilésnél csípne csak neki...
2015. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a wc papír is bajnak forrása lehet.

a mai Zewa pl szinte már olyan vastag erős, mint egy újságpapír ..szerintem lágy finom wc papírt használjatok, és semmiképp ne illatosított "parfümöset" simán kikezdheti az ember bőrét(mégha csak "itatgatásképp" is használják)és nedves törlőkendőt sem javaslok

2015. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ártana elvinni gyermeknögyógyászhoz, mert lehet valami gyulladás a hüvely környékén
2015. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor fürdik legyél vele es ne jelezd hogy meg akarod nézni hogy mosa meg a nunijat.

Szerintem oda sok tusfürdőt tesz es azert csip neki csak kis időre es elmúlik.

Alltalaba fürdés utan jelentkezik?Max másnap? Mert akkor ez lehet a problema!

2015. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet az akár felfázás is.
2015. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Reggeli dèlelötti órákban szokott előfordulni. A mosakodását láttam, azzal szerintem semmi gond, de a wc papir ès a törlès lehet a problèma. Ha valami hüvelyi fertőzès lenne azt a vizelet minta nem mutatja ki? Csak a belső problèmákat lehet abból kizárni?
2015. szept. 21. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:

plusz még egy tipp

ált ha sokáig visszatartja, az is okozhatja

2015. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha hüvelygombám vagy más ferőzésem van, akkor is csíp a pisi. A vizeleteredményem volt, hogy kimutatott valamit, volt hogy nem, de a hüvelyváladékvizsgálat mindig pontos eredményt adott. Én a helyedben elvinném egy gyereknőgyógyászhoz is.
2015. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel a vizelet nem a hüvelyből távozik, így nem mutatja ki.


Nézd meg, nem túrós-e a szeméremajkak között, nekem akkor szokott égni (elég egy rossz törlés, vagy bennmaradt vizelet)...

2015. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!