Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nyelési fájdalom 3,5 évesnek?

Nyelési fájdalom 3,5 évesnek?

Figyelt kérdés

Kezdődött lázzal, nem folyt az orra sem, csak lázas volt majd mondogatta hogy fáj ha nyel. Orvos látta, hogy piros a torka adott neki antibiotikumot. 2 napja szedi de láza már nincs, de ez a torokfájás erősebben jelen van. Alig eszik, a reggeli esti kakaót sem tudja meginni , sír, hogy fáj ha nyel. Enyhülni fog vajon, vagy menjünk vissza az orvoshoz?

Kapott nyalókát ami torokfájásra van, de semmit nem használt.


2023. szept. 26. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Naponta kétszer kakaóztatod? Durva.
2023. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán ide vágó válasz. Igen,mert én úgy döntöttem . Miért is ne ihatna egy pohár macis kakót ? Utána fogmosás , ez az esti reggeli rutin része. Köszönöm a “hasznos” választ.
2023. szept. 26. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Pedig egyáltalán nem kellene tejtermékeket fogyasztania, ha gyulladt a torka. Mondjuk nekem mindegy.
2023. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre adtál választ, úgyhogy ebben nem kértem tanácsot és véleményt
2023. szept. 26. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Piros a torka és antibiotikumot kapott? :D tipik orvos. Egyébként van egy 1000 éves módszer amin én is (meg több millió gyerek is) felnőttem: méz, tea, C-vitamin.


Az antibiotikum arra jó még pluszban, hogy kicsinálja a gyomrát. Pláne egy kisgyereknek.


És amúgy mi a diagnózis, hogy rögtön muszáj volt antibiotikumot adni?

2023. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Most a covidnak ez az új tünete, akár az is lehet,vagy több 100 vírus, amire az antibiotikum semmit nem ér.
2023. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, a 6ost miért pontozták le, a mostani covid-variánsnak a nagyon erős torokfájás az egyik jellegzetes tünete. A doki is tudhatná. Pár nap és el fog múlni, kitartás.
2023. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg azért pontoztak le, mert nincs olyan hogy covid😁
2023. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Torokfájás legtöbbször vírus, ezért semmit nem használ az antibiotikum. Valószínű ezért nem múlt el tőle. Adj neki mézes teát, és ha nagyon fáj neki fagyit. Jól fog esni neki, én azzal szoktam "kezelni" a torokfájást. Mivel egy gyulladás, jó neki a hűtés.
2023. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tantum Verde sprayt szokta nekünk mondani az orvos.
2023. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!