Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 18 hónapos fiamnak adta van a...

18 hónapos fiamnak adta van a száján,szerintem a szájában is,mert alig akar enni. Mit lehetne rátenni neki,hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

Surgossegire nem szeretném vinni,szerintem elhajtanak,orvoshoz hétfőn tudunk menni

Ma reggel vettem neki észre.


2023. okt. 28. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is mi az, hogy szerinted - most van vagy nincs?

Másodszor elmégy egy gyógyszertárba és kérsz valamit ami kisgyereknek való

2023. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves egyes,nem tudom,mivel nem engedi megnézni.

A nyelven láttam,meg a száján...nem vagyok hülye,hogy nem tudom eldönteni van-e vagy nincs-e..pusztán csak nem látom mert nem engedi megnézni

De azért köszi a válaszodat

2023. okt. 28. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, van-e valami baja, akkor garantáltan nincs értelme megpróbálni kezelni.
2023. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb, ha inkább orvos látja, ő rendesen belenéz a szájába. Hogy ilyen bizonytalan vagy, ne kezeld random bármivel. Hétfőig ne várj, mert addig rosszabbodhat, nem is tud enni rendesen. Még akár vírusos eredetű probléma is lehet.
2023. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Leírtam kétszer,hogy VAN neki adta 100%-ra mert láttam a száján és a nyelven,csak azt nem tudom a szájában van-e és ha van mennyi .

Köszönöm a valaszokat

2023. okt. 28. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Anaftin gél jó rá.
2023. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már hívtam a sürgősségit,nem kellett elvinnem,gyógyszertárban vettem anaftin babyt amit a 6 javasolt.

Még egyszer köszi a válaszokat.

2023. okt. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!