Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 18 hónapos oltás után duzzanat?

18 hónapos oltás után duzzanat?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik oltást melyik karjába kapta a fiam (mert mindkettőbe kapott), de a bal karja nagyon feldagadt az oltás helyén. Éjjel volt kis hőemelkedése, de egyébként azon kívül, hogy anyásabb, nincs más baja, tehát eszik, játszik, alszik amennyit szokott. Szerintetek ezzel orvoshoz kell fordulni, ha igen, mikor?

2017. szept. 6. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam egyszerre kapta a bárányhimlő ellenivel (lábába), nem tudom melyik, az egyik 2-3 napig picit piros volt, fel volt dagadva és kemény volt, nem vittem orvoshoz
2017. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nálunk az mmr vagy prevenar helye volt így plusz láz. Felhívtam a gyerekkórházat, és azt a választ kaptam, hogy ezek a szervezet reakciói az oltásra, ami normális. (Nyilván amíg csak ennyi...)
2017. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok. Eddig még nem volt ilyen reakciója.
2017. szept. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!