Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kéz-láb-száj vírus meddig...

Kéz-láb-száj vírus meddig tartott nálatok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig volt tünet? Utána mennyi ideig hámlott?
dec. 19. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 7 éves fiam kapta el a kis bölcsis unokatesójától, de nagyon enyhén megúszta, a szájában volt pár hólyag hátul, ezekre panaszkodott, hogy nyelésnél fájnak. Ezen kívül a két kezén volt talán 3-3 db. Ezekről nem is nagyon vett tudomást. A nyelési fájdalom kb. 3 nap alatt múlt el. Hámlani nem hámlott a keze szerintem, nem vettem észre ilyet. De tudtommal az uncsitesónak se hámlott semmije, pedig azért neki jóval több kiütése volt. Nála olyan 5-6 napig tartott.
dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik lányom másfél éves volt, mikor elkapta. Nagyon enyhe lefolyású volt. Jórészt a szája körül jelentek meg hólyagok, néhány volt a végtagjain és a torkában is. Kis hőemelkedéssel indult, aztán kijöttek a pöttyök, onnantól számolva három nap után kezdtek eltűnni neki, nem emlékszem, hogy hámlott volna. Semmi jelét nem adta, hogy fájdalmai lennének, még többet is evett, mint előtte, és aludni is tudott.
dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár nap alatt túlvoltak rajta, csak 1 hónappal később (most) kezdett el lejönni az egyik körme a kisebbnek, csak pár pöttyük volt.

Én viszont megszenvedtem vele, 2 napig meg sem tudtam semmit fogni és aludni sem tudtam, olyan iszonyatosan viszketett. Csak nekem hámlottak, pár napig, de néhány nyoma még megvan, pedig mindenszentekkor jött ki

dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!