Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisagyi agyvérzés csecsemőnél?

Kisagyi agyvérzés csecsemőnél?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak születése után 2 nappal kisagyi vérzése lett .

Orvosok ritkán látnak ilyet hogy itt alakul ki vérzés csecsemőnek.

Érdekelne esetleg valakinek tapasztalata e téren?

2 hónapos a babám ,folyamatos fejlesztések,tornáztatom stb .

Egész jókat mondanak,szép a tekintete , követi az arcokat,gőgicsél már .

Esetleg van itt olyan szülő aki hasonlón ment át ?

Azt mondják 4 hónapos korában látják jobban majd hogy esetleg mi marad vissza mi nem,mindenesetre pozitívan beszélnek róla . Szépen eszik szépen gyarapszik mégis annyira félek . Nem kis vérzésről van szó?

Esetleg aki ilyesmin átment pozitív történetek jót tennének most a lelkemnek .

Ki lehet jönni jól egy ilyen sztoriból?

Elég nagy terjedelmű vérzésről van szó .

A shunt-öt épphogy megúsztuk . Azóta felszívódott a vérzés de nyilván hagyott kárt maga után .

Bár pozitívan látom a gyerekem ,mégis annyira félek .

Fiatalok vagyunk én 22 párom 25 éves ,annyira vigyáztam egész terhesség alatt , és az orvosok sem tudják egyelőre mi történhetett.



#kisagyivérzés #agyvérzéscsecsemő
dec. 19. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek 5 napos volt a kisfia, már otthon voltak, amikor agyvérzést kapott. Ma már 10 éves. Epilesziája maradt vissza, de gyógyszerrel karban tartható. Félévente járnak kontrollra. Rengeteget jártak mindenféle tornára. Az ő története pozitív. Viszont mesélte, hogy kapcsolatban vannak több sorstárssal és sajnos nem mindenhol ennyire happy end.

Kívánom, hogy Nektek a legjobban végződjön!

dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod . Igen, azt nekünk is mondták hogy az ilyen jellegű agyi történések hajlamisítanak epilepsziára.

Én nem tudom mi történt volna ha itthon történik velünk ez és nem tudják időben ellátni.

Esetlegesen észre sem vettem volna csak hogy aluszékonyabb a gyerek .

dec. 19. 22:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Nemsokára 4 hónaposak leszünk , mindenki nagyon pozitív . Dévényesünk,gyerekorvos azt mondta meg nem mondaná hogy történt vele valami . Figyelmes ,érdeklik a játékok,beindult a mozgásfejlődése ,és legfőképp nagyon akar. 🙏

Persze visszük is mindenfelé és itthon is nagyon sokat van vele foglalkozva, tornáztatva.

Nagyon boldog vagyok . Nem mindig kaptunk ilyen pozitív híreket . Egy hónapig csak a rosszat . És végre... akar a picikém!🥰

jan. 26. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!