Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Utazási utalvány Oep! Kis...

Utazási utalvány Oep! Kis fiam koraszülött lett, agyvérzése is volt, így folyamatosan járunk kontrollra. Most adnám be az első lapot, ha Pest megyeik vagyunk a Budapesti címre kell küldeni (Teve utca)?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos. Ha meg van jelölve, hogy két kísérő kell neki, akkor is 21ft/km-t fizetnek? Apukájának van csak jogosítványa, és anyatejes baba mindkettőnknek menni kell.előre is köszönöm a segítséget.
2014. ápr. 2. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én felhívnám az OEPet vagy írnék nekik egy e-mail-t.

Ők minden kérdésedre tudnak válaszolni.

2014. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de gondoltam hátha tudja valaki, és nem kéne felhívnom őket, mert a telefonos ügyintézés mindig bonyolult és sokat kell várni. Még várok, hátha tudja valaki, természetesen, ha nem akkor felhívom őket.
2014. ápr. 2. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha autóra kaptátok a papírt, akkor teljesen lényegtelen hány kísérő van, mert a km után fizetnek, az lényegtelen hány ember ül az autóban. Ha tömegközlekedési eszközön utaztatható, akkor is csak egy kísérőre fizet az oep, és annyit, amennyi a leadott buszjegyen áll.

De ilyen pici babának biztos autóra adta a papírt a doki.


A címet pedig az oep oldalán meg lehet nézni, ha pest megyeiek vagytok akkor elvileg erre a címre kell küldened:

Budapest Főváros Kormányhivatala

Egészségbiztosítási Pénztári Szakigazgatási Szerv

1387 Bp., Pf.: 27

(Amúgy a rendes címe: 1139 Budapest, Teve u. 1/A.-C.)

2014. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen :D Én is erre gondoltam csak nem egyértelmű, mert nem írta, hogy levelezési cím.
2014. ápr. 2. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!