Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Éjszakai, szűnni nem akaró...

Éjszakai, szűnni nem akaró száraz köhögés a "semmiből". Ezzel elvinnéd orvoshoz?

Figyelt kérdés

A 3 éves lányom 3 hete betegedett le. Covidosak voltunk. A kislányom is köhögött hurutosan kb 1,5-2 hétig, utána már csak napi 1-1-et szárazon, épphogy köhintett. Éjszaka nem köhögött egyáltalán. Most 3 hét után napközben nem köhögött, tényleg max 2x egy köhintést, éjszaka most meg 40 perce folyamatosan szárazon köhög szegény.


Nekem is volt ilyen valamelyik nap, hogy már szinte nem köhögtem, aztán 1 nap rámjött a nagy száraz köhögés, másnap megint jobb volt magától.


Normál esetben várnék még 1 napot, hogy halljam hogyan alakul, de most ha pénteken nem viszem, legközelebb csak karácsony után tudom, ami + 5-6 nap. Csak összeszedni sem akarunk megint semmit a rendelőben (kismama is vagyok), mert rengeteg vírus megy most nálunk.


Ti elvinnétek a dokihoz reggel?



dec. 22. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kulcsszavak miatt találtam ide. Én elvinném.


Én is vloltam covidos most, és köhögős vagyok amúgyis. Nekem nem 2 hét + volt emiatt.

Kijöttem belőle, de a köhögés, torokfájás még hetekig megvolt.


Neg jön a Karácsony, több nap off lesz.

dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után beaadtam neki egy kanál mézet, miután lenyelte köhögött 2x, azután eddig 2 órán keresztül nem. Figyelgetem persze, de lehet csak irritálta őt valami.
dec. 22. 02:51
 3/13 A kérdező kommentje:
Elmúlt a méz hatása, most megint köhög.
dec. 22. 05:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el orvoshoz.

Nálunk is ez a helyzet, a fiam 2 éves. Nem mertem így nekivágni az ünnepeknek, hogy nem látja orvos. Köptetőt javasolt, legalább megvizsgálta, nem hallott semmi kórosat, úgyhogy azért megnyugtató az, ha elviszed.

dec. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vidd el esetleg még kapna is rá valamit.
dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen.
dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
"Covidosak voltunk." Eddig olvastam el.Nektek már minden is covid,mert köhögtök.Szánalmas,hogy mennyi agymosott van már.
dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7- tesztről hallottál-e már?
dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen,a hülyéknek való.
dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Végül a gyermekorvos családtagunkkal beszéltem aznap amikor kiírtam a kérdést, bíztam benne, hogy egyszeri eset volt. Elkezdtem adni neki Tussirexet, ahogy az ismerősünk javasolta, mivel azóta is köhög éjszakánként. Azt mondta, hogy száraz köhögésnél nem hallani semmit a tüdőben, hiába viszem őt még le. Ha nem lesz rosszabb vagy más tünete szerdán elviszem orvoshoz azért, inkább nézzen rá, ha lesz, akkor ügyelet.


7-es: Nem a fejemből pattant ki, hogy covid, hanem teszteltünk. Te biztosan az az ember vagy, aki még sosem volt covidos.😀 (Mert sosem tesztelt.)

dec. 25. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!