Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Magán házi gyermekorvos, aki...

Magán házi gyermekorvos, aki házhoz kijön Budapesten? Ajánlatok, légyszi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom miért, de hiába keresek, a neten nem találok ilyet.


Köszönöm!



dec. 28. 18:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Mert nincs is ilyen. Magán háziorvos? Sose hallottam róla.

Ha nagyon beteg a gyerek kimegy a háziorvos, de inkább az ügyelet jön ki, vagy te vidd be.

dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

1!

Még nálunk vidéken is van ilyen.

10000 ft/rendelés ha Te mész oda a gyerekkel, ha kijön nem tudom mennyi mert még nem volt rá szükség. Amúgy én 88-ban születtem, akkor is volt már ilyen.

Tényleg nem hallottál még magán gyerekorvosi rendelésről?

Rengeteg előnye van. Nem kell sorba állni (tudom sztkba is lehet időpontot kérni...ilyenkor is minimum még 1 órát vártunk mindig a 40 fokos lázas hányós gyerekkel amit baromira meguntam), nincs tömegnyomor és a lábfájásra nem mondják hogy covid...

dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

2-es vagyok.

A mi dokink nem hirdeti magát sehol, idős is, nem foglalkozik a nettel és a médiával. Amúgy meg tele van, nincs is rá szüksége.

Ismerősök útján találtam rá.

dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

2. Magán gyermekorvosi rendelés van többféle (pulmo, gastro, neuro pl.). De magán háziorvos nincs. Sem gyerek, se felnőtt. És egy magánorvos sem megy házhoz. Nem tudom hol van a még nálatok vidéken is, de kivàncsivá tettél 😂


Én 89-es vagyok, a mi gyerekorvosunk akkoriban havi 2000 ftért kijött házhoz, felírt pár receptet a nevemre anyáméknak, nagyszüleimnek, de ha beteg voltam be kellett menni 😂

dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
De létezik magán gyermek háziorvos. Mi is járunk ilyenhez.
dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Derjaderja ***** válasza:
93%
Medicovernek pl volt olyan biztosítása, hogy kimegy az orvos (felnőtt/gyerek), de azt csak az igényelhette aki szerződött q céggel
dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
4, attól, hogy te nem találkoztál vele, bizony létezik.
dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Már hogyne lenne 🙈🙈🙈 arról hogy valamiről nem tudsz létezik.
dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Tritonnak is van olyan csomagja, amiben van gyerk háziorvosi ellátás, házhoz is mennek.
dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

4!

Nálunk akinek magán gyermek háziorvos rendelése van, Ő pl n is dolgozik állami szférában csak magánban...miért ne lenne?? Nem is értem miért értetlenkedsz??? Ha van specializálódva szakterüetre akkor általános gyerekorvos miért ne lehetne???

dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!