Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Próbáltátok ezt a lekvárt?Hatá...

Próbáltátok ezt a lekvárt?Hatásos a sokat betegeskedő ovisnak?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem
jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
IGeN
jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

SEMMI nem használ, csak az idő. Sok zöldség, gyümölcs, mozgás a friss levegőn, ez alap, de ettől még sokat betegek az ovisok. Aztán majd elsőre, másodikra jobb lesz.


Az immunrendszer kialakulását nem lehet kiváltani semmilyen méregdrága szerrel. (Maximálisan etikátlan is ilyen árulni szerintem...)

jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

Egyébként meg:

[link]

Bár, hogy tényleg van-e ebben a készítményben, és mennyi, ki tudja.

Lehet étrendkiegészítő minőségben is venni.

Mindenesetre szeretik a gyerekek. Jobban mint más készítményt. Nem betegesek. Hogy most ennek mekkora szerepe van ebben, ki tudja.

jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Elnézést a kifejezésert nálunk nem ért sz@rt se.
jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon bevált!

Mármint nem úgy, hogy sosem betegek, olyan nincs szerintem.

Másfél éve szedik, azóta kB csak náthás voltak, az is kB 3 napig tart. De ez sem sokszor.

Ami nálunk azért nagy eredmény, mert főleg a középső gyereknek, ha elkezdett folyni az orra, másnap már nehezen vette a levegőt, hörghurut, krupp, stb, többször volt kórházban. Mióta szedi tényleg csak 3 napig folyik az orra, és ennyi.

De fontos, hogy tényleg folyamatosan kell szedni, illetve mellé mehet még c- és d-vitamin. Illetve emelni kell az adagot, ha betegek. Az előző gyerekorvos is mondta, hogy szedjék, a benne lévő béta glükán tényleg segít az immunrendszernek.

Lehet drágának tűnik, de ha elosztott egy hónapra az árát, nem vészes. Nekem megéri, gyógyszerekre pedig nem is igazán költöttem mióta szedik. Antibiotikum sem kellett azóta, a középső azt is kapta szegény rendszeresen mielőtt élveztük szedni.

jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!