Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nagyon horkol a kislányom, de...

Nagyon horkol a kislányom, de nem dugult az orra. Náthás kicsit. Ez el fog múlni vagy vihetem gégészetre?

Figyelt kérdés

1 hete náthás lett. Néha még most is tudok fujatni az orrából egy kis váladékot, az áttetsző, nem annyira sűrű. Napközben néha orrdugult a hangja, szörcselt, de teljesen üres az orra. Nem értem.

Sajnos éjszaka annyira horkol 3 napja, hogy szerintem egy kerülettel arrébb is hallják.

Pár hónapja kezdte az ovit, addig sosem horkolt nátháknál, de most ez már a 3. horkolós náthája, ez most a leghangosabb.


Ha náthás a gyereketek, de nem dugult az orra akkor szokott horkolni? Ez csak a betegség végéig tart?



jan. 18. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Orrmandulajat érdemes lenne megnézetni. Az okoz ilyen jellegzetes tünetet.
jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!