Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beteg a kisfiam, és alvás...

Beteg a kisfiam, és alvás közben brutálisan izzad. Ez normális? De nem lázas.

Figyelt kérdés
Múlt csütörtök óta beteg. Lázas volt napokig, torka csúnya, köhög is. Kap most már antibiotikumot is. Láza vasárnap óta nincs. De alvás közben úgy izzad, hogy csurom víz. De szó szerint. Ez normális?
febr. 13. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg mégiscsak lázas. Normális. Nehogy betakard vastagon. Nincs túlöltöztetve?
febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy talp nélküli rugdalózó van rajta, nincs betakarva. De láza tuti nincs. Mondjuk hozzámbújva alszik. De ennyire nem szokott izzadni.
febr. 13. 22:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, normális. Én emlékszem arra a mondásra, miszerint : feküdj takarozz be és majd jól ki izzadod a betegséget.

Ne aggódj, holnapra már jobban is lesz!

febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem is azt mondja, hogy most izzadja ki a betegséget. :)
febr. 13. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 Lázasan én általában fázni szoktam, nem izzadni.

Most jön ki a 'méreg' belőle. Bocs a megfogalmazásert

febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy reszket az ember, mikor megy fel a láza, és izzad, amikor megy le, vagyis hőt ad le.
febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor én is izzadtam éjszaka, mikor beteg voltam.
febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális. Én magamról tudom, hogy ha beteg vagyok állandóan izzadok. Te nem?
febr. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fiam 5 éves, 3 hete esett bele a betegségbe. Tüszős mandulagyulladása lett.

1 kerek hétig lázas volt. Utána pedig, mikor már normális volt a testhője, 3 napig minden alvásból csurom vizesen kelt fel. 22 fok van a lakásban, póló és melegítőben aludttakaró nélkül.


Doki mondta, ennél a betegségnél ez tök normális.

febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam. Csak tényleg csurom víz volt. Máskor még lázas állapotban se izzadt ennyire. Konkrétan ahogy a feje rajtam volt, az én felsőm is full vizes lett.
febr. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!