Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kinek ismerős a mi nem vagyunk...

Kinek ismerős a mi nem vagyunk betegek de kozbe majd meg fullad úgy kohog szituacio?

Figyelt kérdés

Az en szuleimrol lenne szó

Mindenki mas megertette hogy ha beteg tiszteljen meg minket azzal hogy szol es tegyuk at a talalkozot egy masik napra. Persze az en szuleimnek nem sikerul ezt megerteni.

Itt a husvet. Anyukam olyan rekedt es ugy kohog hogy az nemigaz persze amikor jeleztem ugy latom beteg rogton mondta EZ NEM OLYAN BETEGSEG ez nem fertoz csak kicsit rekedt vagyok

De mar hallom a telefonba apukam szavait hatulrol mit kell anyira felteni azt a gyereket,talalkoznia kell betegsegekkel is


Baromira idegesitoek mar a szuleim.

Nem ertem miert nem lehet megerteni azt hogyha nem muszaj nem szeretnenk elkapni minden betegseget


Es ez mar a sokadik eset...mindig igy indul..ez nem olyan betegseg aztan kiderult meg tavaj h ja nem olyan volt...csak egy jo eros covid volt...


márc. 30. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk családi barátok játszották el ezt sokszor. Ott van 2 ovis koru gyerek akik gyakorlatilag állandóan betegek.


Nem egyszer volt hogy meghívtak magukhoz, kérdeztük hogy jól vannak-e, mire mindig az volt a válasz hogy ",persze naná" elindultunk és mikor ott voltunk közölték hogy "jaa amúgy egész héten fostak a gyerek". Ekkor volt a lányom 4 hónapos...vagy annyi sem. Ezt követően is allandosn ez ment hogy "nekem nem vagyunk betegek" aztán úgy kohogtek a gyerekek, sőt olyan is volt hogy átmentünk és lázas volt az egyik gyerek konrketan. 🙄 Szóval megértem ez nagyon bosszantó.

márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én pl nem vagyok beteg, de van egyfajta túlérzénységem, hasonló au allergiához, amikor elöjön, akár napokig is úgy köhögök, hogy majdnem megfulladok.
márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Derjaderja ***** válasza:
100%

Nálunk az van, hogy a szüleim engem hibáztatnak ha nem viszem el a gyerekeket betegen, mert nem hiszik hogy fertőző, csak biztos meghűlt.

Apukám oltatlan kb 130kg, alig tud járni. Többszörös krónikus beteg. 10 év nem hagyta el a lakást, miután lélegeztetőgepen volt és kb negyedik próbálkozásra lehetett levenni a gépről.

De én vagyok a gonosz, mert nem viszek hőemelkedéses, köhögő gyereket. Múlt hétvégén ezzel nyírtak ki lelkileg.

Ez kicsit más mint amit kérdezel, de abban hasonlít, hogy az ő generációjuk szerint a betegségeket a rossz idő okozza és nem fertőznek.

márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom, férjem húga és a férjem is ilyen, de a férjem már legalább hajlandó gyógyszert bevenni, ha beteg. Anyósomnak taknya-nyála egybe folyik, zöld a feje és hány, az nála még a semmi bajom történet és simán átjönne. A férjem húga meg unatkozik a gyerekeivel és letagadja, ha betegek, csak mehessen ideoda. Nála volt, hogy a gyerekek ha olyan hurutosan köhögtek, hogy a földszintről felhallatszott a hatodikra, és akkor nem engedetem be a babát megnézni.
márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Tavaly egyszer én is azt hittem, hogy csak nátha, de azért ellőttem egy covid-tesztet. Egyből megjelent a két csík. Meg is lepődtem. Azóta semmire nem gondolom, hogy á biztos csak nátha. Ha idős vagy más okból sérülékeny emberrel találkozom, akkor pláne.


Ugyanakkor a köhögés és a rekedtség nálam tényleg nem jelent semmit. Legalábbis mindig elküldött az orvos iskolába úgy, mert az első őszi náthától májusig köhögtem és sokszor rekedt is voltam, gyakorlatilag nem járhattam volna iskolába akkor (utána meg kezdődött az allergiaszezon). Most is köhögök és ha épp úgy igazodik a trutyi a torkomban, akkor rekedt is vagyok annyira hogy megszólalni se tudok. De már két hónapja nem vagyok náthás.

márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
4. Vagyok, még annyit, hogy egyszer átmentünk a barátnőmhöz, aki laza mint a rigalánc, játszanak a gyerekek, aztán mondja az övének, hogy ne vakarózzon, majd este kiszedik a serkéket, ne rázza szét... Hát azt hittem hanyatt esek 😂
márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!