Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor szoktatok beteg gyerekke...

Mikor szoktatok beteg gyerekkel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Kisfiam beteg lett, van egy kis hoemelkedese (37,9) meg nagyon taknyos. Amugy a kedve jo, az orrat szivjuk, lazcsillapitot meg nem adtam neki, de az is van, ha kellene majd.


Ilyen esetben gondolom meg nem kell orvoshoz menni, igaz? Soha nem volt meg beteg (1 eves), igy nem igazan tudom, hogy mikor menjunk.


ápr. 10. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a szokás a dokinál ennyi tünettel, hogy ha 3 nap után is fennáll a láz, akkor kell bevinni, hogy nézzen rá inkább, egyéb esetben orrtisztítás, ha kell, lázcsillapítás, illetve ha új tünet van, vagy rosszabbul van.
ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Ennyivel én nem vittem volna. Maximum írok egy emailt az orvosnak, hogy ez van, ezt csinálom vele, jó-e vagy esetleg szeretné megnézni.
ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi! Igen, en se gondoltam, hogy ennyivel menni kene.

De hala a jo egnek mara sokkal jobban van, viszont en haldoklom😭🤣

Ez mindig igy lesz? En is elkapok majd tole mindent vagy egy ido utan azert edzodik az immunrendszer?

ápr. 11. 07:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kapsz el mindent, de ez egy tipikus forgatókönyv. Ez a szakasz elég nehéz, mikor te pocsékul vagy, de a gyerek már egészséges és valahogy le kéne kötni :-/
ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel akkor voltunk nonstop betegek a gyerek mellett, mikor kiscsoportos ovis volt. Mi azóta visszaálltunk az évi 1-2 betegségre, és a gyerek is egyre jobban bírja a strapát. :)
ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!