Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Már megint beteg lett a fiam,...

Már megint beteg lett a fiam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múlthéten végig itthon volt tüszős mandulagyulladással. Kapott antibiotikumot, fájdalomcsillapítót, orrsprayt, köptetőt. Hétfőn ment suliba, meggyógyult. Erre ma reggel megint elkezdett köhögni, napközben jobban volt. Most este megint nagyon köhög és 37,8 a hője, nem is vacsorázott, elaludt. Ilyen még nem volt, hogy ilyen hamar ismét beteg lett. Ha beszedte az antibiotikumot és rendbe jött akkor miért lett megint beteg?

#Gyerek, betegség, köhögés, láz, hőemelkedés,
márc. 16. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Az antibiotikum sem csodaszer… sokszor úgy írják fel, mint valami cukorkát.


Valószínűleg most valami mást kapott el.

márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A legyengült immunrendszer nem tudod megbirkózni egy másik fertőzéssel. Ez gyakori.
márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy mit csinálj, fogd itthon és megint kúráld ki. Betegen nem mehet suliba. Rengeteg vírus, baktérium terjeng a levegőben, mindenki beteg. Valószínű valami mást szedett most össze.
márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy másik fertőzés vagy az előzőnek sincs még vége. Legyengült az immunrendszere. Nekem felnőttként épp 1 éve volt ilyen. Elmúlt végre a betegség azt hittem minden frankó végre, jó kis köhögős vírus után erre lázasodok be rá 2 napra, marha rossz volt még egy hetet ráhúzni. Utána visszanyertem az erőm lassan. Kerültem a beteg családtagokat. Nem puszilkodtam. Így gyógyultam ki végül. Meg maszkoztam többször. Lehet, hogy hülyének néztek, de az egészségem érdekében nem éedekelt.
márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 1.5 hónapig voltam beteg.
márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem kb egy évig volt ebben. Állandóan folyt az orra bármit csináltunk. Kb ment két három napokat aztán egy hétig itthon. Mondjuk oviban, de azt hittem seao jövünk ki ebből az állapotból.
márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Orra nem folyik, csak ez a csúnya száraz köhögés meg már láz is
márc. 16. 20:57
 8/20 A kérdező kommentje:
Egyébként már rég szedett antibiotikumot, orvosunk nem adja úgy mint a cukrot, csak ha már muszáj
márc. 16. 20:58
 9/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy januárban is beteg volt egy hetet, múlthéten megint egy hetet és akkor most megint. Engem már kivágnak a munkahelyemről lassan, más meg nem tud rá vigyázni. Gyógyszertárban is 12 ezret fizettem múltkor, de köptetőt elkezdtem ma már adni neki hátha felszaggatja.
márc. 16. 21:01
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Apuka nincs képben? Hogyne csak te vedd ki a táppénzt mindig? Vagy bébiszitter esetleg? Bárki akit meg tudsz fizetni?
márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!