Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A Rotateq után tényleg el...

A Rotateq után tényleg el lehet a babától (kaki) kapni a rota vírust?

Figyelt kérdés
Ezt olvastam.
ápr. 10. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz az kell, hogy az alapvető higiéniát se tartsd be.
ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát nyilván alapos kézmosás van alapból peluscsere után, ha van kaki ha nincs, ha van Rota elleni cucc beadva ha csak simán bekakil mert abban meg e-coli van, az is tud ezt azt okozni.
ápr. 10. 21:00
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A rota se fog rádugrani a pelenkából, úgyhogy nincs min aggódni.
ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Oké, csak hát olyanokat irtak itt pont a gyakorin, hogy az egész család elkapta, anyuka kórházba került, végigment a családon, stb. Azért elég ijesztő ilyet olvasni, mert nekem se a védőnő se a doki nem mondott ilyet, hogy én elkaphatom.
ápr. 10. 21:08
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Mert ez gyakorin van a legtöbbet. Sok gyerekes családot ismerek, de egy olyat se ahol az egész család ezmiatt feküdt volna kórházban.
ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy kb ugyanannàl a kérdésnél mindenki beteg lett, és úr isten kakis pelus után minimum Domestossal majd hipoval moss kezet, ugyanazzal a témával feltett kérdésnél pedig mindenki hülyeségnek tartja, az előző kérdésre adott válaszokat. És akkor így igazodjon ki az ember. Ne értsetek félre, nem veletek van bajom, csak nem értem az itt az emberre frászt hozó válaszolókat.
ápr. 10. 22:24
 7/24 A kérdező kommentje:
"Nekem napokig visitottak utana, gorcsoket okoz, sajnos ez van. Es igen, kakaval uriti az élő vírust, 10 napog óvatosan, vagy kesztyűben pelenkázz, mert elkaphatod ilyenkor." Pl ez volt az egyik.
ápr. 10. 22:29
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen,el lehet kapni. 1 hónapig fertőző a baba széklete!

Normális doki elmondja oltáskor!!


Nekem is elmondta a doki,bár az én lányom végül nem kaphatta meg az oltást.

ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Nálunk kórház lett a mellékhatás végett.Hányt+tüszös mandulagyulladása lett.4 nap infúzió 7 nap kórház.


Mondjuk azt mondták ez nem gyakori,de halálra rémitett"



Ez egy másik.

ápr. 10. 22:30
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez nem frászhozás,ez tény. Ha elhallgatja sz orvos,az nem hiteles tájékoztatás.
ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!